Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

The Stella show

The Beatles sú späť! Vďaka talentu skvelej módnej návrhárky, dcéry Paula Mccartneyho. Celú kolekciu poňala ako ódu na jej detstvo a jej otca. Stella McCartney predstavila novú kolekciu, ktorá je venovaná nezabudnuteľnej rockovej kapele, The Beatles. Kolekcia je pomenovaná po jednom hite skupiny, All Together Now! Klobúk dole! Počas tvorby kolekcie, Stella McCartney vyčlenila svoje vlastné pocity, ako dcéra člena skupiny a dala sa do pozície módnej návrhárky. A je to naozaj emocionálne efektívne! 

Oblečenie je inšpirované animovaným známym filmom z roku 1968, Yellow Submarine (Žlatá ponorka), ktorý spája hudbu, texty a komédiu a mení ich na niečo nové, nepoznané. Nová kolekcia Stelly McCartney vás prenesie do sveta zábavy, rozmarného zázraku, presne tak, ako to dokázal film, plný Blue Meanies, seržanta Peppera a mnoho ďalších postáv.

Stelle McCartney skutočne táto kolekcia vyšla podľa predlohy. Predstavuje posolstvo filmu o mieri, láske a pospolitosti. Vicítila, že je ten správny čas priniesť novej generácii, niečo zábavné, povznášajúce a nádejné o jednote v spoločnosti. 

Kolekcia zahŕňa bundy, nadrozmerné svetre, džínsy, tričká, blejzre, kabelky a ďalšie kúsky oblečenia pre ženy, mužov a aj deti. Stella McCartney dala možnosť naozaj každému, ponoriť sa do kúzla žltej ponorky. Nová kolekcia reprezentuje všetko Beatles, plné a neukrátené inšpirácie zo šesťdesiatych rokov, jasné farby, texty a tváre štyroch členov skupiny. 

Billie Eilish predviedla kolekciu na svojom vôbec prvom predstavení v Glastonbury. Eilish je možno tým najlepším človekom, ktorý predstavuje kolekciu a zhmotňuje ducha Beatles, ktorý je bezstarostný, zábavný, radostný a plný fantázie. 

Kolekcia Stelly McCartney zahrňuje a štyroch začínajúcich muzikantov – Keyah/blu, Joy Crookes, Oscar Jerome a Femi Koloseo, ktorí sú transportovaní do halucinogénneho sveta seržanta Peppera. 

Foto credit: Getting Images

GALÉRIA