Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

SUMMER ISSUE coming soon

Už onedlho vás potešíme novým, letným vydaním magazínu THE SPARKLING REPORT. Printová verzia so sebou prináša viaceré zmeny, z ktorých najhlavnejšou je, že nás budete môcť čítať viacjazyčne. A ako vyzerá vznik 200 – stranového magazínu v 2 jazykoch? LOOK AT IT!Vo vydavateľstve sa rozhodne nelenilo. Viac než pol roka sme pripravovali pre vás pozitívne radikálne zmeny. Zmeny, ktoré vám prinesú ešte viac sparklingu, kvalitných interview, dokonalo krásnych editoriálov a najmä viac strán v dvoch jazykoch! Odteraz nás budete môcť čítať na Slovensku slovensko-anglicky a v Čechách česko-anglicky.

Tým z vás, ktorí nás sledujete už dlhšie, určite neuniklo, že zmeny sa dotkli aj názvu. Zo SPARKLING – luxury lifestyle magazine sa stal THE SPARKLING REPORT, ktorý reprezentuje reporty zo sparkling life :-). Čo sa dočítate v najbližšom vydaní vám napovedia trochu fotografie v galérii… Poodhalia vám zároveň, ako vyzerá vznik 200 – stranového magazínu.

Ivanku Gáborík, či Katku Jakeš veľmi predstavovať netreba, ale vždy sa môžete o nich dozvedieť viac. Interview nám poskytla mladá česká herečka južanského pôvodu Sara Sandeva, exkluzívne topmodel David Trulík a ako sa dajú zvládnuť štyri deti, manžel -hokejový brankár, rodina, pes, neustále sťahovania a nezabúdať ani sama na seba, nám prezradila Michaela Salák.

O slovenskom triatlonistovi Ivanovi Ježkovi sa dočítate, či je normálny chlap, alebo Ironman a v neposlednom rade vám Joy clinic prináša článok WHAT ALL THIRTY-SOMETHING WOMEN SHOULD KNOW ABOUT HEALTH, v ktorom si prečítate, čo by mali ženy okolo tridsiatky vedieť o zdravom lifestyle. Čaká vás však omnoho viac!

Foto: archív Joy group, s.r.o. / THE SPARKLING REPORT

GALÉRIA