Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

SPA SPECIAL the mind transformers

Od spirituálneho detoxu v Španielsku až po očistu života v Thajsku. Práve tieto rezorty pomôžu každému nájsť seba samého, nájsť útočisko a riešenie svojich životných problémov so svojim „JA“. Nájdete skutočnú emocionálnu rovnováhu a reset života, ktorý žijete!

THE STRESS RELIEVER

Chiva Som, Thajsko

Toto spektakulárne wellness miesto, ktoré sa striktne riadi heslom „žiadne mobilné telefóny mimo izby“, je skutočne miesto, kde si dobijete baterky, zbavíte sa stresu, zažijete famózne masáže, fitness lekcie, wellness, psychologické a fyzioterapeutické konzultácie. Okrem luxusných priestorov a outdooru môžete očakávať unikátny prístup nielen vo wellness naladení, ale i v strave. Vypracujú vám jedálny plán na mieru podľa vašich potrieb a možností. Nielenže sa vaše telo bude cítiť lepšie a detoxikované, ale i pleť vďaka rôznym procedúram, ktoré budete mať k dispozícii. Dokonca si nemusíte zbaliť ani len kufor plný oblečenia. Wellness vám hneď ponúkne ich vlastné špeciálne oblečenie spolu s topánkami. Za nás odporúčame vyskúšať Seiketsu Shiraku akupunktúru s Hashi – budete sa po nej cítiť v emocionálnej a fyzickej rovnováhe, zbavení problémov nielen na fyzickej úrovni, ale i psychickej.

THE CHANGE MAKER

Kamalaya, Thajsko

Aby ste správne precítili atmosféru a vyžarovanie rezortu Kamalaya, musíte vedieť, že rezort je vybudovaný okolo jaskyne, priamo v džungli. Práve toto prostredie poskytuje úžasný relax pri meditáciách a nájdení seba samého. Miesto, ako stvorené na zmeny a pochopenie života. Kamalaya má svojich priaznivcov po celom svete nielen vďaka svojej unikátnej polohe, ale i vďaka malej komunite ľudí, ktorí sa o toto čarovné miesto starajú celou svojou dušou. Môžete si vybrať z viacerých programov, ktoré rezort ponúka. Napríklad Embracing Change Retreat, ktorý zahŕňa procedúry typu duchovné, anti-stress, masážne či nastavenie detox stravy. Ak sa rozhodnete zmeniť život práve v Kamalaya, budete sa musieť pripraviť na to, že zažijete veľmi veľa vlhkosti vo vzduchu a práve prírodné podmienky budete musieť jednoducho akceptovať. Rezort vás za to bude neustále zahŕňať mrazenými županmi a limonádou z citrónovej trávy. Určite vyskúšajte The Ayurvedie Shirodhara masáž, počas ktorej sa vám budú snažiť otvoriť vaše tretie oko, aby ste vedeli v živote lepšie relaxovať.

THE MEDI MIND FIX

Sha Wellness, Španielsko

Zvuk spevu vtákov, to bude to prvé, čo začujete, ak sa ocitnete v Sha Wellness centre. Rezort vám ponúkne nielen štandardné detoxikačné procedúry, ale jeho hlavným zameraním je vytvorenie makrobiotickej stravy – plánu, šitého na vás. Sha Wellness vás očarí krásnym prostredím, ale i zábavou a relaxom. Ich legendárne testy, aby ste zistili všetko o svojom „JA“, nenechajú nikoho chladným. Centrum poskytuje i oddelenie estetickej dermatológie, aby vyšiel v ústrety i tým najnáročnejším klientom. Štvordňový Discovery program vás zatiahne do útrob tradičnej čínskej medicíny, transformačnej psychológie, wellnessu v podobe peelingov pre vaše telo. Ani nebudete vedieť ako, ale budete odchádzať zrelaxovaní, plní energie a zbavení napätia. Všetky svoje otázky môžete smerovať i na odborníkov a lekárov, ktorých je veľmi veľa v Sha Wellness a sú veľmi ochotní. Je to jednoducho odlišný typ wellness rezortu, aký je kdekoľvek na svete. Spája vnútro duše s telom a hľadá balans v každom klientovi.

Foto: web

GALÉRIA