Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Simona Krainová aj Veronika Wágnerová vedia ako sa zbaviť tuku, keď diéta ani cvičenie nezaberajú.

Rozčúli vás zakaždým keď vidíte modelky, herečky či speváčky po štyridsiatke s telom dokonalej dvadsaťročnej mladej ženy? Radi by ste vedieť, ako je to možné? Čítajte ďalej…

Mať dokonalú figúru po dvoch deťoch nieje jednoduché. „Nad jazvou po dvoch cisárskych rezoch sa mi utvoril tuk. Ani so všetkými diétami a snahou túto oblasť vycvičiť sa mi nedarilo dlhodobo odolavajúceho tuku zbaviť. Preto som sa nakoniec rozhodla predsa len zvoliť jednoduchšie riešenie, vysvetľuje herečka Alice Bendová, prečo sa pre špeciálnu a nenáročnú laserovú liposukciu SlimLipo na Klinike YES VISAGE rozhodla. 

Aj napriek tomu, že sa jedná o liposukciu, nieje to podľa Alice náročný zákrok: „Nenechala som sa nejako veľmi obmedzovať a už o niekoľko dní som natáčala seriál.“ Výsledok určite stojí zato!

Bohaté skúsenosti s laserovou liposukciou má aj bývala MISS a modelka Veronika  Husárová-Wágnerová, ktorá aj napriek štíhlej a pre nás dokonalej figúre bola večne nespokojná so svojimi stehnami a tak na odporúčanie kamarádky Simony Krainovej vyskúšala najmodernejšiu SlimLipo. Výsledok môžete vidieť sami…Super štíhle nôžky, ktoré jej všetky trošku závidíme.

Simona dokonca túto liposukciu doporučila aj vlastnej sestre Yvone Maléřovej, ktorá bola po úspešnom zákroku SlimLipo bruška, až dojatá. A rovnako reagovalo aj jej okolie. Simona zároveň přiznala, že aj ona sa už po dvoch  deťoch musí telu venovať viac, no laserovú liposukciu má stále v zálohe. Otázkou je či sa o tom dozvieme, alebo nie. Z mužskej časti slávnych sa touto liposukciou netají napríklad Michal David, Peter Kotvald, alebo moderátor Mirec.

Štíhla postava a pevná pokožka už do hodinky.

Laserová liposukcia SlimLipo nieje iba o zbavení sa tuku. Liposukcia „vysaje” tuk a laser  nielen že zaručuje presnú manipuláciu, šetrnosť a minimalizuje tvorbu modrín a opuchov, ale hlavne  pracuje s pokožkou v ošetrovanej oblasti, ktorá potom lepšie priľne, spevní sa a vypne. 

To potvrdzuje aj MUDr. Gabriel Šlárko, špecialista na liposukcie Kliniky YES VISAGE: „Práve pôsobenie laseru radí túto liposukciu medzi najmodernejšie a najšetrnejšie liposukcie súčasnej estetickej medicíny. Touto liposukciou sa dá okrem klasických partií ako sú bruško, boky, zadoček či stehná riešiť aj menšie partie ako sú paže, podbradok, alebo dvojitá brada.“ Potvrdil tiež, že laserová liposukcia SlimLipo je na Klinikách YES VISAGE v Bratislave, Prahe, Brne a Ostrave najčastejšie podstupovaným zákrokom.

Váhate, či je táto procedúra vhodná aj pre vás?

Pozrite sa na video, ako laserová liposukcia SlimLipo pomohla a zmenila život trom úžasným ženám: https://vimeo.com/293906493

Viac sa o tomto zákroku dozviete na www.yesvisage.sk/ slimlipo.

Foto kredit: archív YES VISAGE

 GALÉRIA