Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

S.O.S. KRÁSA NA POČKANIE

Summer beauty, pre tie šťastnejšie, to znamená mať rozžiarenú pokožku na tele i tvári, ľahký make–upa možno trošku farbičiek. Ale pre tie, ktorých starostlivosť o telo a pleť nie je až tak jednoduchá, počas letných mesiacov, máme riešenie. Strávili sme mesiace, aby sme vybrali tie najúčinnejšie a počas letných mesiacov najvhodnejšie procedúry, ktoré stojí za to absolvovať. Dajte si s nami menší letný breakout, ktorý vás určite inšpiruje k návšteve Kliniky YES VISAGE.YES CARE

YES Care je unikátne moderné neinvazívne ošetrenie pleti, ktoré pokožke poskytuje všetko, čo potrebuje. Ošetrenie predstavuje jedinečnú kombináciu hĺbkového čistenia pleti v spojení s oxygenoterapiou, rádiofrekvenčnou obnovou kolagénu s elastínom a ultrazvukovým zapravením výživového séra, aminokyselín, kyseliny hyalurónovej, peptidov, vitamínov a ďalších látok individuálne podľa stavu pleti klienta. Táto unikátna kombinácia nemá v modernej estetickej medicíne konkurenciu a je tým najvyšším ošetrením, ktoré môžete svojej pokožke pomocou neinvazívnej techniky poskytnúť. Výsledkom ošetrenia prístrojom YES Care je sviežejšia, celkovo omladená, hladšia a pevnejšia pokožka s redukciou vrások spolu s celkovou hydratáciou, oživením a zjednotením tónu pleti pre všetky vekové kategórie. To všetko bez nutnosti využitia vpichu a rekonvalescencie.

KRYOLIPOLÝZA

Kliniky YES VISAGE používajú skutočný patentovaný lekársky prístroj Zeltiq Coolsculpting, ktorý garantuje úbytok minimálne 25% tuku po jedinej aplikácii. Hovoríme o doposiaľ najúčinnejšej bezbolestnej liposukcii. Liposukcia zmrazením Zeltiq Coolsculpting, teda kryolipolýza, je unikátna technológia bez kompromisu. Jedná sa o konzistentnú a predvídateľnú redukciu tuku. Vďaka špeciálnemu aplikátoru dochádza k veľkému záberu tukového tkaniva, čo vedie k redukcii maximálneho množstva tuku danej oblasti. Ochladenie spúšťa apoptózu, pri ktorej tukové bunky dostanú signál, ktorý spúšťa ich postupné odumieranie, biele krvinky potom tieto odumreté bunky odstránia von zo systému. Tkanivo obklopujúce tukové bunky je pred týmto procesom chránené, pretože neodpovedá na ochladenie. Klinické štúdie preukázali, že proces riadeného odumierania tukových buniek (kryolipolýza – liposukcia zmrazením) je postupný a bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridov a tieto hladiny zostávajú na normálnej úrovni. Vďaka veľkému záberu tukového tkaniva pri jedinej aplikácii dochádza k úbytku minimálne 25% tukových buniek v ošetrovanej oblasti a to u každého jedinca, pričom výsledok je jednoznačne viditeľný už po jednom až dvoch mesiacoch, a hlavne je trvalý! A to všetko bez operácie, bez rezania, bez bolesti a bez skalpelu!

LASEROVÁ LIPOSUKCIA SLIMLIPO

Tento zázrak je v súčasnej medicíne najmodernejšou a najšetrnejšou ambulantnou a bezbolestnou technikou permanentného odstránenia nahromadeného podkožného tuku z tých oblastí, z ktorých tukové vankúše nemožno často odstrániť ani cvičením či diétami. Klinika YES VISAGE má s modernými formami liposukcie bohaté skúsenosti. Hlavnou výhodou laserom asistovanej liposukcie SlimLipo 2 v 1 je to, že dokáže pri minimálnej invazívnosti šetrne, bez nutnosti narkózy a hospitalizácie odstrániť nielen akékoľvek množstvo prebytočného tuku v rámci jedného zákroku, ale zároveň tiež kožu v ošetrenej oblasti efektívne stiahnuť, vypnúť a navrátiť jej elasticitu. Koža tak priľne ľahšie späť a predchádza sa tak vzniku nerovností a kožných previsov alebo nadbytkov ako u bežných liposukcií. V nadväznosti na tieto výhody môže táto unikátna liposukcia v oblasti nôh za optimálnych podmienok odstrániť tiež celulitídu. Výsledok je trvalý a hlavne jednoznačne viditeľný. Vďaka týmto vlastnostiam je laserová liposukcia SlimLipo vyhľadávaná medzi klientmi po celom svete.

Tak ako? Poviete aj vy YES klinike YES VISAGE?

Autor: Bc. Matúš Procházka

Foto kredit: Klinika YES VISAGE

Kontakt: www.yesvisage.sk

GALÉRIA