Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Royal wedding STYLES

Nielen nevesta Meghan všetkých očarila v jej nádhernej róbe od Clare Waight Keller, ktorá pracuje pre módny dom Givenchy a neskôr v šatách od Stella McCartney, ale i ostatné dámy a páni. Victoria Beckham s Davidom, Amal Clooney s Georgom, Serena Williams s Alexis Ohanian či Jacinda Barrett a Gabriel Macht!Amal & George Clooney

Právnička pre ľudské práva, Amal a jej manžel George zvoli krásnu jasnú žltú farbu pre tak významný deň, ako bol sobáš Meghan a princa Harryho. Amal žiarila v šatách od Stella McCartney a George sa k nej krásne doplnil. 

Victoria & David Beckham

Módna návrhárka si nemohla obliecť nič iné, ako šaty z vlastnej tvorby. Tmavomodré midi šaty z jej jar/leto 2019 kolekcie. Klobúk od Stephen Jones perfektne doplnil celý look. David, jej manžel, zvolil oblek od Kim Jones pre módny dom Dior Homme. 

Serena Williams & Alexis Ohanian

Tenisová hviezda zvolila jemne ružové šaty od Versace a doplnky Bulgari. Jej manžel za ňou nezaostával a skvele  sa k nej hodil. 

Pippa Middleton & James Matthews

Budúca mamička, sestra vojvodkyne Kate, zvolila šaty značky The Fold. James bol oblečený v jarnom móde. Mint zelená je hitom sezóny a Pippa v nej vynikla. 

Jacinda Barrett & Gabriel Macht

Meghanin kamarát a herec zo známeho seriálu Suits, Gabriel prišiel so svojou manželkou. Austrálska herečka Jacinda zvolila maroon odtieň šiat, ktorý doplnila fascinátorom rovnakej farby.

Sabrina Dhowre $ Idris Elba

Sabrina zvolila šaty od Gucci a Idris tmavý oblek. Dokonale zladený pár!

  

GALÉRIA