Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

POWER CORE – POWER BODY

Známa slovenská modelka Eva Cvopová väčšinu svojho života prežila v zahraničí. Vďaka práci v modelingu, pred siedmimi rokmi, v New Yorku objavila prístroj Megaformer, ktorý už v tom čase bol v Amerike obrovským hitom. Odkedy ho vyskúšala, bola presvedčená, žeby ho mali spoznať aj Slováci a keď po príchode na Slovensko zistila, že tu nič podobné nie je, bolo rozhodnuté. Vzniklo prvé Megaformer štúdio na Slovensku a v strednej Európe – POWER CORE STUDIO.

Mnohí určite poznáte Pilatesový reformer. Megaformer sa líši od neho tým, že poskytuje oveľa väčšiu škálu cvikov. Tento intenzívny „workout“ zapája rôzne svalové skupiny v rovnakom čase a tým posilňuje nielen povrchové, ale aj vnútorné svaly – všetko to, čo ste predtým neprecvičovali. Spevňovanie stredu tela (tzv. core), ktorý tvorí oporu pri každom našom pohybe a jeho posilnenie zlepšuje zdravie. Power core cvičenie na prístroji Megaformer kombinuje v sebe kardio, funkčný tréning, pilates, strečing, vytrvalosť a koordináciu. Zlepšuje stabilitu, rovnováhu, držanie tela a je prevenciou pred zraneniami.

„Je to plnohodnotný workout, ktorý je efektívnejší ako cvičenie s činkami, ak sa človek zameriava na spevňovanie a tvarovanie svalov, pretože ním posilňujete také partie, ktoré bežným cvičením precvičiť neviete,“ objasňuje Eva Cvopová, majiteľka prvého megaformer štúdia na Slovensku a v strednej Európe.

Najmä jej brušné svaly sú perfektným dôkazom toho, že rozhodne vie, o čom hovorí, veď sama na Megaformeri cvičí už 7 rokov.

Tento prevratný cvičebný prístroj je na trhu už 13 rokov. Obrovské zastúpenie má v celej severnej Amerike a licenčne pokrýva cez 300 štúdií vo svete.

Cvičenie na Megaformeri zaujalo nielen bežných ľudí, ale aj svetové celebrity ako Sofiu Vergara, Kim Kardashian či Michele Obamovú. Intenzívne na ňom cvičia aj svetové top modelky, napr. Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, či Izabel Goulart (známa svojím #bodybyiza). Obľúbila si ho aj Kate Hudson a Meghan Markle, vojvodkyňa zo Sussexu.

Spomedzi slovenských krások si Megaformer už vyskúšali napríklad modelka a bývalá misska, Kristína Krajčírová, Ivana Gáborík, známa vyznávačka zdravého životného štýlu Mirka Luberdová a mnohé ďalšie. 

Tréning je vhodný pre všetky vekové kategórie, začiatočníkov, aj pokročilých, pre vrcholových športovcov, ale napríklad aj pre ľudí so zdravotnými problémami. V štúdiu POWER CORE je 50 minútový (časovo ohraničený) tréning, vždy vedený kvalifikovaným trénerom, ktorý jeho náročnosť prispôsobí podľa potrieb klientov. Môže ísť o skupinové cvičenie, alebo individuálne cvičenie. Precvičí sa vždy kompletne celé telo a posilní predovšetkým stred (core). Používa sa prevažne vlastná váha tela a odpor pružín. Čo je najdôležitejšie, nedochádza pri tom k preťaženiu tela, ako to veľakrát býva na strojoch v posilňovni. Funkčný tréning má síce dynamický charakter, napriek tomu sa cviky vykonávajú pomaly a plynulo.

„Chcem, aby čo najviac Slovákov zistilo, aký je Megaformer úžasný, aby sa cítili dobre nielen u nás v štúdiu, ale mali radosť aj z dosiahnutých výsledkov,“ prezrádza svoju víziu majiteľka.

Medzi hlavné ciele, pre ktoré klienti vyhľadávajú Megaformer, patria: redukcia telesnej hmotnosti, nárast svalovej hmoty, celkové spevnenie tela, zvýšenie flexibility, odstránenie svalových inbalancií, bolesti chrbtice, či kompenzačný tréning pre športovcov. Ak budete šikovní a rozhodnete sa rýchlo, tak po zaregistrovaní sa na stránke POWER CORE štúdia, máte možnosť získať prvú hodinu zdarma.

 

Foto: POWER CORE

www.powercore.sk

GALÉRIA