Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

#OXYMAMA

Najlepšie nápady zväčša dostávame, keď sme životom skúšaní. Inak to nebolo ani v prípade Julianny Hložek Grmannovej. Pred 12 rokmi, v čase, keď sa pasovala s vlastným zdravím, hľadala alternatívy, ktoré by však neboli kontraindikáciou k liečbe. Našla KYSLÍK. Nie však ten 21%, ktorý je v ovzduší, ale koncentrovaný na 95%. Na vlastnej koži vyskúšala, ako sa jej vrátili sily, jeho protizápalovú a hojivú schopnosť. Po vyliečení s nadšením otvorila prvé kyslíkové centrum a neodradili ju ani hejteri, či vysmievači. Dnes Júliu, nielen na Slovensku, poznajú aj pod pseudonymom #OXYMAMA.

Áno, myslíme kyslík, chemický prvok, ktorý s každým nádychom prijímame zo vzduchu, vďaka nemu žijeme a kvôli jeho nedostatku aj umierame. Kyslík, ktorý je pre naše telo rovnako dôležitý ako voda. Prvé kyslíkové centrum, ktoré v slede udalostí vzniklo pred 11 rokmi, funguje dodnes.

„Osobná skúsenosť je neprenosná. Tá jediná ťa preplieska, zdvihne  z podlahy a pomôže ti zhmotniť tvoje idey.“ Julianna Hložek Grmannová

Oxyslovakia prináša klientom najnovšie trendy v oxygenoterapii, nasledujúc svetové novinky a trendy. Kyslíkové terapie, vďaka prísunu kyslíka, dodávajú energiu a okysličujú krv, vďaka čomu pomáhajú bojovať s rôznymi neduhmi a stabilizovať imunitný systém. 

K nim patrí aj pitie okysličenej vody, či individuálne kyslíkové barokomory. Práve s „take away“ kyslíkovou vodou Oxywater, česko-slovenského patentu, dosiahla úspech nielen v lekárenských shopoch, ale stala sa trendom hlavne v top slovenských firmách. Ide o úspešné realitné agentúry, automobilové showroomy, či právnické kancelárie, ktoré radi prejavia úctu zákazníkovi už pri prvom kontakte ponúknutím nie obyčajnej vody v skle, či plaste, ale zdravým exkluzívnym „energeťákom“ s nula kalóriami bez bubliniek, ale zato s 12x vyšším obsahom  kyslíka. Ponúknuť mu tak môžu zdravie, anti-age a energiu v luxusnom recyklovateľnom prevedení z domácich zdrojov. Zároveň očistí zubné usadeniny po káve, či zlepší jej energetický efekt energiou z toho najprirodzenejšieho zdroja – z kyslíka.

Po rokoch práce s kyslíkom stále hľadá nové možnosti jeho využitia. A tak sa predčasom spojila s naslovo vzatou odborníčkou, chemičkou Ing. Martinou Dudovou. Hlavne vďaka nej mohol vzniknúť nový produkt, keď sa jej podarilo aktívny kyslík, jedinečný aj pre jeho anti-aging účinky, zakomponovať do kozmetiky. Unikátnu prírodnú kyslíkovú kozmetiku Oxyaddict, výnimočnú svojím zložením, už onedlho nájdete aj v obchodoch. Julianna Hložek Grmannová v sebe Oxymamu proste nezaprie.

Foto credit: Petra Ficová

GALÉRIA