Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Omladnite s kyslíkom

S imunitou zápasíme každú sekundu nášho života. Snažíme sa ju posilňovať, získavať a budovať. Rôznymi spôsobmi, rôznymi cestami. Petra Zeman, si otázku imunity, aplikovala na oblasť pokožky, pleti. Čím by sa dala neinvazívne podporiť imunita pokožky? Odpoveďou je ošetrenie Oxyceutical. A čo takéto ošetrenie pleti zahŕňa? Dočítate sa v nasledujúcich riadkoch.

Kyslík je bezvýhradne základným prvkom našej existencie. Nejde ale len o dýchanie. Kyslík má množstvo benefitov aj pre našu pokožku. Je však veľmi dôležité, vedieť ho správne a účinne dopraviť do našej pokožky.

Práve to dokáže ošetrenie pleti Oxyceutical. Ošetrenie, ktoré je neivazívne, určené pre všetky typy pleti a každú vekovú kategóriu. Jeho cieľom je posilniť imunitu pleti, bunkovú regeneráciu, naštartovať biosyntézu kolagénu a elastínu a predchádzať starnutiu.

Procedúra Oxyceutical pozostáva z niekoľkých krokov. Najskôr je potrebné pleť pripraviť na príjem kyslíku, následne sa do tváre aplikuje a na záver sa zapracováva hlbšie do pleti. Hlavný princíp spočíva v správnom aplikovaní kyslíka v tom správnom množstve do našej pleti. Nehovoríme však o rovnakom kyslíku, aký dýchame, ale o O3 – ozonite. Práve ten je schopný prejsť medzibunkovou membránou a vyživiť bunky pokožky, ktoré stimuluje k samoobnove. 

Pleť je po procedúre vitálnejšia, pružnejšia, hydratovaná a dochádza k výraznému úbytku vrások. Zdokonalenie pokožky je badateľné ihneď po prvom ošetrení. A kto by nechcel odchádzať z kozmetiky ako po týždennom oddychu? My určite áno :-).

Oproti štandardným ošetreniam pleti, procedúra Oxyceutical nezanecháva začervenané miesta na pleti, šupinky či škvrnky na tvári. Pleť je naopak rozžiarená a vypnutá. V tomto stave vydrží mnoho dní. Avšak netreba zabúdať, že bunky organizmu sa neustále obnovujú a preto je potrebné procedúru absolvovať na pravidelnej báze, aby sme dosiahli trvalý efekt. Ošetrenie je však tak príjemné a efektívne, že nebude váhať si ho prísť vyskúšať i pravidelne.

Foto kredit:  archív THE SPARKLING REPORT / www.peachtreedermatology.com

GALÉRIA