Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

NOVÝ HUAWEI MATE 20 PRO. ZOSADÍ Z TRÓNU KONKURENCIU?

Túto jeseň má Huawei za sebou úspešné predstavenie novinky Huawei Mate 20 Pro. Na tlačovej konferencii sa podarilo touto novinkou vzbudiť pomerne veľký rozruch. Boli sme ohromení novými funkciami telefónu ako je duálny reproduktor, „uploadnutý“ fotoaparát či funkcia spoznania objektu jeho jednoduchým nasnímaním.

 

O najkrajšie zábery sa postará trojitý fotoaparát s pokročilou umelou inteligenciou, schopný rozpoznávať viacero objektov naraz. Skvelým pomocníkom je aj prelomová funkcia HiVision, ktorá dokáže vypočítať kalorickú hodnotu jedla na základe objemu a pomáha tak zdravému stravovaniu.

Celá akcia sa niesla v duchu hrdosti spoločnosti Huawei na nový produkt a bola zakončená skvelou afterparty, na ktorej sme sa zúčastnili aj my. Vyspovedali sme tam niekoľko zahraničných i domácich celebrít vrátane Dary Rolins, ktorá je zároveň aj ambasádorka spoločnosti Huawei. Vynikajúci trojitý fotoaparát a nádherne fotografie však neboli jedinými prvkami, ktorými si Mate 20 Pro získala srdce Dary. Telefón sa odomkne v zlomku sekundy pohľadom alebo priložením prsta na displej a dokáže dokonca dobíjať bezdrôtové slúchadlá.

Model čínskeho producenta celebrity využívajú nielen na zachytávanie úchvatných fotiek pre ich vlastné sociálne kanály, ale aj pri každodennej komunikácii. A niet pochýb o tom, že aj Dara dobre vie, na čo sa spolieha – top model Huawei patrí k špičke v každom smere.

 

 

 

 

Foto: Huawei & archív Peter Kucharčík

GALÉRIA