Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Najlepšie kórejské kozmetické produkty, ktoré by bol hriech nevyskúšať

Chcete tento rok rozohrať hru s niektorými novými kozmetickými produktami? Nikto neponúka odpoveď na slovo „krása“ lepšie ako Kórea. Kórejské značky ako Sulwhasoo, DR JART+ a Tony Moly, ktoré sú domovom pre najinovatívnejšie receptúry, ponúkajú naozaj veľa – 10-krokové procedúry starostlivosti o pleť, roztomilé obaly, plachtové masky, slimačie sérum… Jednoducho prevzali svet krásy. Náš must-have list obsahuje najznámejšie kultové kórejské produkty, ktoré vám pomôžu rozohrať hru čarovných zázrakov.

Dr Jart+ a ich gumové masky

Gumové masky značky Dr.Jart + spôsobili veľký humbuk. Táto spevňujúca maska ​​dodáva, dvojstupňovým procesom, účinné látky do pokožky a súčasne poskytuje výhody chladenia. Po nanesení séra sa okolo pokožky obalí maska, aby sa zabránilo odparovaniu zložiek, čo umožňuje hlbšie prenikanie do pokožky a zanecháva ju pevnejšiu a zvlhčenú.

Tony Moly Aura Beam krém

Známy pre svoje rozkošné balenie, panda očné masky a masky na pery, Tony Moly je obľúbený medzi celebritami na celom svete. Milujeme ich krém Luminous Goddess Aura Beam, ktorý je obohatený o kolagénové, anti-agingové a hydratačné oleje, ktoré dodajú vašej pleti najvyššiu kórejskú žiaru. Tento viacúčelový krém môžete nosiť samostatne alebo zmiešať s make-upom.

Innisfree It’s real squeeze mask maska

Jeden z najznámejších produktov spoločnosti Innisfree, ich trojvrstvové masky Real Squeeze Masks, sú naplnené čerstvo vylisovanými prírodne získanými koncentrátmi získanými z Jeju. Vyberte si až zo 16 rôznych masiek pre rôzne výsledky. Spravidla hydratujú, upokojujú podráždenie a začervenanie už pri prvom použití.

Too cool for school Egg Mousse Pack maska

Hľadáte niečo na zvlhčenie a rozjasnenie matnej pleti? Vyskúšajte túto masku naplnenú vajíčkom. Je to šľahaná penová maska ​​na tvár, vyrobená z vaječného bielka a vaječného žĺtka, ktorá okamžite premení hrubú, matnú pokožku na žiarivú a hladkú. Znie to čudne, ale táto jedinečná maska ​​na tvár skutočne zlepší vašu pokožku a vytvorí krásne žiarivú.

Innisfree super volcanic pore clay mask maska

Hlinená maska ​​na ošetrenie pórov 6 v 1 je ideálna pre ľudí, žijúcich vo veľkých mestách so znečisteným ovzduším. Prírodná ílová maska ​​obsahuje super vulkanické klastrové kapsuly, ktoré odstraňujú nečistoty a nečistoty z pórov, čím ich zanechávajú čisté a hladké. Sopečné klastrové kapsuly pochádzajú z ostrova Jeju a sú vyrobené z minerálov uvoľnených sopečnými výbuchmi, ktoré pomáhajú odstraňovať maz a nečistoty.

Sulwhasoo perfecting cushion SPF 50/PA púder

Nadštandardný vankúšikový púder zakrýva a zdokonaľuje všetky nedokonalosti a zároveň umožňuje vašej pokožke bezchybne žiariť. Púder je vyrobený zo zmesi marhúľ a kórejských bylín a poskytne vám bezchybnú pleť, pokryje škvrny a znaky vrások pomocou špeciálnej vodovej metódy, ktorá rozptyľuje farbu do vody namiesto oleja. Rozlúčte sa s mastnou pokožkou a pozdravte  sa dvanásťhodinovej zdravej žiarivej pleti!

Clio kill black waterproof pen liner očná linka

Ultra pigmentované očné linky spoločnosti Clio vylučujú šance, že po dlhom dni budete vyzerať ako panda. Ich vodeodolná receptúra ​​zabraňuje odlupovaniu alebo rozmazaniu, aj keď máte zaslzené oči. Špička aplikátora, puzdrového pera, umožňuje naniesť ľahké a presné línie a dá sa ľahko odstrániť pomocou oleja alebo odličovača.

Laniege water sleeping mask maska

Ak máte suchú, matnú alebo unavenú pleť, táto vodná nočná maska ​​je vážnym záchrancom! Nočná maska ​​Laneige umožňuje vašej pokožke opraviť sa a omladiť počas spánku, vďaka čomu budete vyzerať, že ste spali celých dvanásť hodín, aj keď ste prebdeli noc.

Crosrx Acne Pimple Master Patch maska

Nie je nič horšie pri slove krása, ako sa ráno zobudiť s obrovským pupienkom na tvári. Namiesto toho, aby ste sa do neho pustili (a verte nám, keď o tom píšeme, vieme, aké je to lákavé), nasaďte jednu z najúčinejších kórejských zbraní krásy. Nálepky! Jednoducho si nalepte jednu pred spánkom a ráno sa pupienok začne zmenšovať a vysychať. Najlepšie na tom je, že nálepky sú priehľadné, takže sa nemusíte obávať, že budú viditeľné, aj keby ste na ne ráno zabudli!

Foto credit: web

GALÉRIA