Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

MQ Vienna Fashion Week – ROZBORA COUTURE

Nová kolekcia pre rok 2019, ktorú módny dizajnér Richard Rozbora opätovne predstavil najskôr na MQ Vienna Fashion Weeku, bola do posledného momentu zahalená pod rúškom tajomstva. Klientky očarené Richardovou tvorbou oceňujú spojenie jemnej elegancie mestského štýlu s filozofiou Slow Fashion a hlavne vysokú kvalitu prepracovaných modelov s čistými líniami. O to väčšie boli očakávania z uvedenia nastávajúcej kolekcie.Po šiestich rokoch opätovnej účasti talentovaného slovenského dizajnéra na MQ Vienna Fashion Week sa dá tvrdiť, že značka ROZBORA COUTURE je v rámci tohto medzinárodného módneho podujatia vo Viedni už stálicou. Svojimi kreáciami však každý rok  upúta vždy pozornosť všetkých zúčastnených. Tento rok mu patril záver celého podujatia a ako sa hovorí, to najlepšie na koniec!

Značka ROZBORA COUTURE je známa používaním najkvalitnejších materiálov od prémiových európskych výrobcov ako mäkká vlna, hodváb, bavlnený zamat, plisovaný brokát, inovatívne a obľúbené úplety zo 100 % Merino vlny, elastický satén a ďalšie, ktoré sme mohli vidieť aj v najnovšej prezentovanej kolekcii.

Z farieb sa v ucelenej kolekcii pre nastávajúci rok 2019 objavili hlavne žiadané luxusné odtiene ako béžová, nugátová, zlatá, staroružová, šedá, ale aj svieža tyrkysová a tajomná smaragdová. V rámci elegancie nechýbala ani večná čierna.

Richard Rozbora tento rok zaradil aj modely v pánskom štýle. Všetky predvedené modely sa vyznačujú čistými líniami, s dôrazom na detail a sú opäť prudko nositeľné, komfortné, s možnosťou vzájomného kombinovania.

Po Viedni sa o výnimočnosti novej kolekcie mohli presvedčiť priaznivci značky ROZBORA COUTURE aj na hlavnom módnom slovenskom podujatí v Bratislave, keď ako exkluzívny hosť módnou prehliadkou uzatváral jesenné Bratislavské módne dni 2018 v Kostole a kláštore klarisiek a nám už len ostáva dodať, že v oboch metropolách zožala mimoriadny úspech. Blahoželáme!

Foto: Thomas Lerch a Peter Reefe Kovac

GALÉRIA