Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

MILOVAŤ SEBA SAMÉHO JE NOVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

BIO-EKO-FRESH-RAW-VEGAN-GLUTEN FREE, nie ste z toho ešte tak trochu unavení a zmetení, keď na vás vyskakujú tieto slová z každého rohu? Aj my sme boli a preto sme sa pred šiestimi rokmi rozhodli za týmto dať tvrdú bodku. Začali sme počúvať naše telo a postupne aj tie vaše. Dnes je Joy clinic lexikónom zdravia, tela,  duše a najmä mysle. Ale kde začať čítať tento lexikón? My vám ten lexikón radi k nahliadnutiu dáme, ale začať musíte v sebe samom.

Ako by sa človek nemiloval? Sebaláska je predsa náležitý ohľad a pozornosť na vlastné šťastie alebo pohodu. Dnes život plynie akosi prirýchlo, ale ľudia osa päť začínajú vracať k správnym hodnotám.

Väčšina ľudí čaká na zobudenie, kým sa zdravie stane ich najvyššou prioritou. Prečo je to tak? Niektorí si jednoducho len užívajú veci, ktoré sú potrebné na to, aby bola zdraví. Tí istí ľudia môžu mať tiež nabitý program s ďalšími dôležitými životnými položkami, ako je výchova detí, starostlivosť o staršieho člena rodiny alebo práca. Čo teda môžete urobiť, aby ste sa milovali natoľko, aby ste do svojho života zaradili zdravý životný štýl?

Neustále sa snažíme zlepšovať vo viacerých oblastiach, ale zabúdame na relax. Mnoho našich klientov sa snaží vykonať príliš veľa zmien naraz. Začnú s novým jogovým programom, pilatesujú, navštevujú zdravotnícke zariadenia, menia si stravu a cvičia, všetko naraz.

U nás sa naučíte, že zdravý životný štýl nemusí začínať s dramatickými zmenami. Zžitie sa s malými zmenami a ich pomalé a postupné začlenenie do vášho života zvýši pravdepodobnosť, že sa s touto zmenou budete držať a budete chcieť urobiť pre seba ešte viac.

Väčšina z nás po celý deň pociťuje dúhu emócií, ale stačí sa rozhodnúť byť pozitívni. Praktizujme seba-lásku tým, čo robíme, nielen tým, ako sa cítime. My veľmi dobre vieme, že sa to ľahšie povie, ako urobí.

Za uplynulých šesť rokov sme pre vás vytrvalo zbierali skúsenosti, venovali sa skúmaniu najnovších prístupov v oblasti zdravia, navštívili mnoho miest a spojili sa s najlepšími odborníkmi z vybraných oblastí, aby sme vám priniesli komplexné služby pod jednou strechou. Už onedlho nás nájdete v nových priestoroch, kde vám s radosťou umožníme rozvíjať celú osobnosť, ako zvnútra, tak aj zvonku.

Pokiaľ vás oslovuje téma obnovenia zdravia, vitality a trvalo udržateľnej rovnováhy, v Joy clinic sa ocitnete na tom pravom mieste. Kto nás už pozná vie, že u nás vždy nájde pomoc a povzbudenie v práci na sebe samom.

A vedzte, že noviniek nebude málo. Pod jednou strechou ich nájdete ako malé ampulky zdravia, ktoré si doslova vychutnáte. V zmysle, Start of the day, nájdete u nás cvičenia rôzneho druhu, medzi ktorými budú aj v súčasnosti tak žiadané dychové cvičenia.  Naša neinvazívna diagnostika vám napovie ako pokračovať v správnej prevencii. Poradíme vám ako sa stravovať, v rámci prevencie vám aj naďalej ponúkneme vhodnú detoxikáciu pre deti aj dospelých a v prípade záujmu neodídete ani bez dôkladnej psychohygieny. Môžete sa tešiť na rôzne semináre, workshopy a to zďaleka nie je všetko, čo na vás čaká v nových priestoroch Joy clinic. Keďže nezabúdame ani na vonkajšiu krásu, nájdete u nás aj rôzne kozmetické procedúry krásy založené na BIO princípe. Viac sa dozviete už čoskoro.

Tak čo tešíte sa? My na vás áno!

Poďakovanie: Ďakujeme Ateliér Papaver za poskytnutie priestorov a majiteľom psej slečny Silver za účasť na fotení.

Foto credit: František Michálek

GALÉRIA