Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Milan by Aron Čavoj

Luxusné značky, drahé hotely, cestovanie po svete… To je jedna stránka modelingu. Tou druhou je veľa sebazapretia, oddretých hodín v posilňovni, odlúčenie od rodiny a neustále čakanie. Toto čakanie si však pri troške kreativity viete spríjemniť minimálne tak ako ja – spoznávaním nových miest. To je práve to, čo ma na modelingu baví. Človek, ktorý nemá rád stereotyp, tak sa v tomto nájde, pretože táto práca je práve o tom.

Na modelingu mám rád to, že človek vidí veľa nových a zaujímavých vecí a dostáva sa na miesta, na ktoré by sa bežne nemal asi možnosť dostať. Pri potulkách mestami, tak častokrát objavím množstvo zašitých uličiek, komorných kaviarní a skrytých historických pamiatok.

Modeling mi do života prináša rozhľad a pohľad na svet človeka, sa zmení hneď prvou cestou. Tieto skúsenosti určite nezískate v škole, tak si poďte pozrieť svet cez môj objektív. 

Armani Privè, návštevník tam stretne  mnoho známych celebrít a ľudí zo sveta showbusinessu. 

Na kávu a taký menší coffee break je najlepšie ísť do Marchesi 1824, majú skvelú kávu a fantastické veľké croissanty, z ktorých potom vydržím minimálne na dva castingy a nie som hladný. A čo sa týka reštaurácií, super je la Briciola, kde nájdete tradičné talianske jedlá.

Ako ste si isto všimli mojou obľúbenou destináciou je Miláno, keďže som tu strávil skoro jeden rok, ale podľa všetkého sa to po návšteve NYC, kam idem bývať na ďalší pol rok, rýchlo zmení. 

 

Foto: Aron Čavoj

GALÉRIA