Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

I DETOX YOU – YOU DETOX ME! WE GROWE TOGETHER!

Každý chce v lete vyzerať úžasne a to bez ohľadu na vek. Ak ste už teraz tou NAJ verziou SEBA, kľudne tento článok preskočte, ale ak predsa máte rezervy pridajte sa k našej detox výzve. Pre radosť z LETA!

Leto už klope na dvere a za pár týždňov bude sezóna plaviek v plnom prúde. Aby ste si lepšie užili slniečko a letné dni, absolvujte spolu s nami cestu za svojim krajším, energickejším a predovšetkým zdravším JA.

Aj keď to možno nebude jednoduché a rozhodne pre mnohých časovo náročnejšie, skúste si začať variť sami čerstvé plnohodnotné jedlo. Odporúčame vám ako prvé odstrániť z jedálnička polotovary a sladené nápoje.. Je to kľúč k tomu, aby ste  udržali vaše telo bez retoxingu. V druhom rade vyraďte aspoň na nasledujúcich 21 dní cukry, lepok, aj mliečne výrobky a nahraďte ich čo najviac čerstvými potravinami. Verte nám, že ak telu dodáte kvalitné čerstvé živiny a pridáte k tomu aj fyzickú aktivitu, vaše telo sa vám odvďačí.

Pri sezónnom detoxe nejde iba o očistu tela a úbytok váhy, ale zároveň o harmonizáciu našej mysle. Ja veľmi dobré si na začiatku vytvoriť vlastnú inšpiráciu, najlepšie vizuálnu prezentáciu, zo zreteľom na vaše zdravotné a wellness ciele. Byť krásny je skvelé, ale ruku na srdce, ako sa momentálne cítite vo svojom tele? Ak pochybujete, či by ste to zvládli, alebo sa potrebujete najprv zorientovať, v Joy clinic vám radi poradíme.

Tak ako, pridáte sa? Už teraz nie ste sami. Sledujte sociálne siete The Sparkling ReportJoy clinic, kde budeme postupne zdieľať efektívne a zdravé detoxikačné tipy a veríme, že sa aj vy podelíte o svoje pokroky.

Foto: redakcia 

GALÉRIA