Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

HOTTEST WINTER TRENDS 2018/2019 according TSR

Čo nám prináša zima 2018/2019? 11 trendov! THE SPARKLING REPORT pre vás spravil výber tých najhorúcejších trendy produktov, ktoré by ste mali mať v merku. Logomania, bike kraťase, teddy kabáty, tenisky, neon… Vedeli ste o tom, že bike šortky sú najväčšou módnou závislosťou tejto zimy? Najväčší e-commerce sveta eBay uverejnil, že od septembra sa zvýšil ich predaj až o neuveriteľných 27%! Teddy kabáty, dokonca až o 105% počas uplynulých 90 dní! Pozrite sa s nami aj na ďalšie inšpiratívne trendy…

#1 LOGOMANIA

Logomania má v roku 2018 a aj v budúcom roku na nás veľký dosah. Nielen svetoznáme značky ako Fendi, Supreme, Dior vytvorili kolekcie venované logomanii, ale i tie dostupnejšie ako Zara či Bershka. Logomania sa neobjavuje len ako potlač mikín, tričiek alebo ikonických kabeliek, ale aj na opaskoch. Skvelým repre kúskom sú opasky značky Gucci. 

#2 OFF-WHITE TENISKY

Cenu za najobľúbenejší fashion kúsok by za nás dostal Virgil Abloh! Práve tento internetový predajca predáva špeciálne Off-White x Converse Chuck Taylor tenisky! 5 tenisiek za hodinu! Mnoho fashion addicted ľudí by spravilo čokoľvek, aby si uchmatlo aspoň jeden pár. Pre tých náročnejších spoločnosť ponúka drahšiu verziu Off-White x Air Jordan 1 The Ten. 

#3 CIRE TRUDON

Lásku k sviečkam CIRE TRUDON prechovávame už niekoľko rokov. Nie sú to obyčajné sviečky, ale sviečky, ktoré potešia každého. Ich znamenitá vôňa (môžete si vybrať z množstva variácií) vás prekvapí ich trvácnosťou a budú vám pripomínať pre vás dôležité chvíle, s ktorými si ich spojíte. Vôňu ESTÉREL máme spätú s Fashion weekom, SOLIS REX s našou redakciou a ERNESTO, ktorého familiárne nazývame Erny nám pripomína naše charitatívne eventy. Nájdite si tú svoju, ľutovať určite nebude! 

#4 LENLINEN

V poslednom období sa stále častejšie stretávame s návratom k prírode a k pokojnému životu. A nielen v postojoch života, ale i v materiálnych veciach. Nás si absolútne podmanila česká značka LENLINEN. Prečo? Originálne vyrobené oblečenie, prikrývky, vankúše a ďaleko viac. A všetko z ľanu! Produkty LENLINEN sú nielen pohľadením zraku ale aj hmatu a dobrého pocitu. 

#5 TEDDY KABÁTY

Túto zimu je takmer povinnosť mať aspoň jeden teddy kabát. Veľký, hrejivý a v teplej farbe.  Nás očarili tie tmavohnedé, nude a bordové. Spravte si pre svojho pyšáka miesto v šatníku. 

#6 HALMANERA

Keď sa jedny dvere zatvoria, shoe box treba otvoriť! Tak to hovorievala Carrie Bradshaw, ktorá je sama o sebe kultom topánok. Každá žena sníva o šatníku známej Carrie, ak si ho chcete ozvláštniť, pozrite sa na skvelú taliansku značku topánok, HALMANERA. Ich kotníkové čižmy z pravej kože s nápaditým opätkom sa stali symbolom tejto zimy. 

#7 BIKE ŠORTKY

Pýtate sa prečo? Mali by ste to s nimi risknúť? Môžete? Myslíme si, že jednoznačne áno! Bike šortky sa predstavili na každej catwalk známych značiek a podmanili si svet módy! Stali sa naj trendom roku 2018 a bude pokračovať aj ďalej, tentokrát v zimnej verzii! 

#8 NEON

Neonové farby sú bezpochýb posadnutosťou tejto sezóny číslo 1. Je ťažké si ich nevšimnúť, ešte ťažšie tváriť sa, že tento trend neexistuje! Šokujúca ružová, fluo žltá a acid zelená. To je zima 2018/2019. Najjagavejšia sezóna všetkých čias, tak sa poďte vyhrať s farbami a pop vibráciami.

#9 CÉLINE COLLECTION ALPHABET

Písmenká zažívajú veľký boom! Rada svetových módnych návrhárov a šperkárov ich zaradila do svojich kolekcií. Na krku, na ruke, na čiapke… Jednoducho sú všade. Módny dom CÉLINE vytvoril kolekciu Alphabet, ktorá je must-have! Môžete si zvoliť rôzne veľkosti a kombinácie. 

#10 FLC LAB DENIM

Sme crazy ohľadne denimu. Či na ženách alebo mužoch! Nikdy-nekončiaci trend, ktorý dokázal prežiť všetky ostatné trendy. Ktoré sú tie naj tejto sezóny? Custom-made jeansovina! Spoznali sme skvelú značku, ktorá sa správa k denimu ako ku kúsku umenia: FLC Lab. Fantastická značka!

#11 FASTEN YOUR BELTS

Najžiadanejší doplnok zimy 2018/2019? Taška? Topánky? NIE! Funny opasky! Sú to opasky, ktoré buď milujete, alebo nenávidíte! Dodajú povestný click vášmu outfitu, ktorý sa razom stane nezabudnuteľným. Je množstvo smerov, akými sa opasky môžu nosiť, presne tak ako existuje množstvo smerov, akými sú opasky vyrobené. Zvoľte si ten svoj, ten ktorý je vám najbližší. 

Foto: Getty Images

GALÉRIA