Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Home Gift Ideas pre každé znamenie

V momente, odkedy bol rok 2018 označený za „nový vek astrológie“, čoraz viac populácie sa obracia na horoskopy, aby sa dozvedeli viac informácií o sebe samých a svojej osobnosti. Aj my sme sa pozreli na hviezdy a za ich pomoci vytvorili zoznam home gifts pre každé znamenie zverokruhu. Baran

Ľudia narodení v tomto znamení sú definovaní ako nebojácni a častokrát to ukazujú i vo farbách svojho oblečenia… Červenej! Tak prečo nie darček, ktorý bude pre toto znamenie pokladom? Darujte baranovi niečo, čo preukáže ich pracovitosť, ambície, nebojácnosť, napredovanie a kvality.

Lexon Peas USB 

www.nordstrom.com

Býk

Toto znamenie je späté s dizajnom a bytovým dekorom. Miluje budovať a nie rúcať. Ten správny darček by mal byť krásny, praktický a mal by vydržať roky. Býky taktiež radi rozmaznávajú svoje zmysly. Môžete siahnuť po sviečkach, parfúmoch a olejčekoch.

Le Labo Santal 26 sviečka

www.sant-ambroeus.com

Blíženec

Čokoľvek, čo podarujete blížencom, tak sa uistite, že je to módny trend. Včera pre nich znamená neskoro. Vyskúšajte rôzne technické novinky alebo puzzle. 

Devialet Classic Phantom Wireless Speaker

www.nordstrom.com

Rak

Nie je žiadnym tajomstvom, že raky sú nostalgickým a senzitívnym znamením. A taktiež homebody! Preto nešliapnete vedľa, ak im podarujete darček vhodný do kuchyne, kúpeľky… Jednoducho do domácnosti. Aj obyčajný rámik na fotky bude pre nich krásnou spomienkou, ktorá im bude pripomínať špeciálny čas. 

L’Objet foto rámik

www.artedona.com

Lev

Toto znamenie je častokrát nazývané aj „showgirl“, pretože je glamour a dramatické. Preto je pre leva ideálnym darčekom čokoľvek, čo podčiarkne jeho vyberaný vkus. Taktiež sa rád hrá a miluje dizajn. Nezabudnite!

La DoubleJ Stella Alpina taniere

www.orchardmile.com

Panna

Panna je spätá s prírodou a enviromentálnou stránkou života. Vhodným darčekom pre pannu je niečo, čo má za sebou etický príbeh a má prívetivý vzťah k prírode. Minimalizmom ju potešíte. 

Biely Herb Compost nádobka

www.worldmarket.com

Váhy

Váham je vždy potrebné udrieť na ich ženskú stránku. Milujú krásu, umenie a inteligenciu. Knihy, old-fashioned sviečky alebo čokoľvek v ružovej. 

Rizzoli Yayoi Kusama kniha v tvrdej väzbe

www.net-a-porter.com

Škorpión

Znamenie milujúce vodu, vodné znamenie plné záhad a tajomstiev. Ezoterické znamenie, ktoré je fascinované tmavými a metalickými farbami. Vhodný darček? Niečo, čo prehĺbi ich dôveru.

Serene House Pure & Natural 3-Pack esenciálne oleje

www.nordstrom.com

Strelec

Vaši priatelia v znamení strelca radi čítajú, rozširujú si svoj obzor a myseľ, cestujú. Siahnite po darčeku, ktorý podporí ich spontánnosť a radosť z objavovania nových vecí.

Theory Travel Set Knapsack

www.theory.com

Kozorožec

Nielen knihy, ale aj ja hovorím, že kozorožci vyznávajú tradície a kvalitu, hodnoty a rešpekt. Veci praktické a čisté. 

Plaid Bowl miska Tiffany

www.tiffany.com

Vodnár

Vodnári si užívajú všetko, čo je na hrane a odlišné. Sú posadnutí pomocou druhým a hľadaním intelektu v ľuďoch. Podarujte im napríklad kvalitnú knihu, ktorá v nich bude naveky rezonovať.

FEED Relax Gift Box

www.feedprojects.com

Ryby

Čokoľvek farebné, metalické, žiarivé… Čokoľvek, čo by ste mohli nazvať darčekom roka. Ryby radi menia svet, takže vhodným darčekom pre ne bude niečo mystické, fantasy s citom pre zmenu sveta. 

Metallic Textured-leather diár

www.net-a-porter.com

Foto: Getty Images

GALÉRIA