Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

#HMOSCHINO

Značka H&M, v stredu, predstavila dámsku i pánsku limitovanú kolekciu v spolupráci so svetoznámou značkou MOSCHINO. Zlatá, čierna, party look práve toto si vybral Jeremy Scott ako hlavné symboly netradičných návrhov pre H&M. Zažili sme party, aká sa vidí raz ročne, stretli sme mnoho známych tvárí v netradičných outfitoch. A jednoducho… Zamilovali sme sa!Limitkou, značka nielenže potvrdzuje svoje skvelé doterajšie spolupráce, ale ukázala i svoj nový rozmer. Disco party v štýle 90. rokov – MOSCHINO [tv] H&M! Ligotala sa nielen pozvánka, ligotalo sa všetko. Priestory, hostesky, pozvaní i celebrity. A prišlo ich mnoho! Nás to zavialo až do Prahy, kde sme si v Nákupnej Galérii Myslbek, mohli užiť skvelú party!

Medzi pozvanými sme stretli mnohé známe tváre českého i slovenského showbusinessu. Fashion kúsky z excentrického sveta Jeremyho Scotta #HMOSCHINO, si obliekli Dara Rolins, Monika Marešová, český stylista Filip Vaněk, Pavlína Němcová, Nikol Moravcová a ďalší.

Počas stredy večera sme si všetci užívali tie najlepšie mixy 90. rokov v podaní talentovanej DJ Flo Real. Celá párty sa niesla v duchu TV konceptu a nechýbal ani skvelý zážitok v podobe TV Studio, kde sme mali všetci možnosť stať sa, na malý moment, TV moderátormi, ale aj producentmi TV kanálu MOSCHINO!

Všetci hostia a bolo nás cez 450, sme mali možnosť zakúpiť si v pop up store MOSCHINO [tv] H&M fashion kúsky tejto funny a original kolekcie! Atmosféru 90. rokov podčiarkol i dokonalý catering – americký street food v tej najvyššej kvalite, servírovaný v obaloch z ekologických materiálov. 

Kolekciu MOSCHINO [tv] H&M, si môžete zakúpiť na: https://www2.hm.com/sk_sk/zeny/novinky/oblecenie.html 

 

Foto: instagram Dara Rolins, Filip Vaněk, Monika Marešová. Jeremy Scott

GALÉRIA