Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

H.O.M.E helpers

V jednoduchosti je krása. A neplatí to len v móde, ale i v spôsobe života! Veď prečo mínať čas na veci, ktoré je možné, si uľahčiť? A to najmä v domácnosti, kde trávime až 80% nášho času. Uvariť si šálku kávy už z postele, či vypnúť svetlo na diaľku už nie je len futuristickým snom, ale realitou, vďaka najmodernejším pomocníkom v domácnosti. Multifunkčná LORD B2 rúra, ktorá má až 6 programov a objem 61 litrov, je skvelým pomocníkom pre väčšie domácnosti. Energetická trieda A, nerezový ovládací panel, dvierka s dvojitým sklom, 2 ovládacie minimalistické gombíky a elektronický časovač. Práve vďaka týmto vymoženostiam sa stala kráľovnou v domácich kuchynských spotrebičoch. 

www.lord.eu/cz

Práčka Miele WMV960 WPS je vybavená funkciou MobileControl, ktorá umožňuje bezstarostné pripojenie k tabletu alebo smartphonu a vy ju môžete ovládať na diaľku. Stačí si inštalovať aplikáciu Miele@mobile a nastavíte si potrebný program a aj jeho spustenie, kdekoľvek sa nachádzate. To však nie je všetko. Táto inteligentná práčka má v spodnej časti zabudovaný otvor na tekutý prací prášok, ktorý sa automaticky dávkuje pomocou systému TwinDos. 

www.miele.sk

Spoločnosť NutriBullet predstavila inteligentný mixér, ktorý má sprievodnú aplikáciu a integrovanú váhu. Vďaka nainštalovanej aplikácií je možné mixér pripojiť k smarphonu cez bluetooth a priamo prenášať informácie na mobilné zariadenie. Aj keď má mixér len jedno tlačidlo, jeho činnosť si môžete prispôsobovať práve za pomoci aplikácie. Na základe prísad používa aplikácia 6 algoritmov na určenie rýchlosti mixéra a dĺžky mixovania.

www.delimano.sk/Nutribullet

Kávovar Siemens EQ.9connect TI909701HC s technológiou Home Connect je skutočným naplneným snom. Vďaka aplikácii si dokážete zostaviť zoznam nápojov na mieru pre všetkých v domácnosti či hostí a kávovar vám ich jeden po druhom pripraví bez toho, aby ste museli vstať.

www.siemens-home.bsh-group.com/sk

Liebherr chladnička CBef 4805 je chladnička budúcnosti. Nielenže má extrémne nízku spotrebu energie A +++, ale má zabudovaný systém BioFresh. Systém, ktorý obsahuje Biofresh zóny, ktoré sú aktívne zásobované vzdušnou vlhkosťou, s možnosťou jej následnej regulácie, podľa potreby uložených potravín. BioFresh je patentovaná technológia, ktorá preukázateľne zaručuje dlhodobé potešenie z čerstvosti. 

www.liebherr.sk

Robotický vysávač LG Hom-Bot Turbo+ veľmi ľahko pripojíte na wifi, vďaka čomu získate prístup ku rôznym funkciám vysávača. Za pomoci Home View TM je môžete monitorovať domácnosť v reálnom čase a za pomoci Home Guard TM detekciu pohybu. Vysávač má nainštalovanú aj prednú kameru, ktorou môžete svoj dom nielen sledovať na diaľku, ale i strážiť, pretože keď Hom-Bot zaznamená akýkoľvek pohyb, zhotoví a pošle vám 5 fotografií. Funkcia ako je plánované upratovanie, je samozrejmosťou. Môžete si nastaviť presný čas i deň, kedy má vysávač upratovať.

www.lge.com/sk

Chcete mať k dispozícii až 16 miliónov farieb, synchronizáciu s hudbou, filmami a hrami, nastavenie budíkov, kontrolu hlasu, ovládanie mimo domova a tvrobu vlastných svetelných atmosfér? Tak neváhajte siahnúť po LED žiarovkách Philips Hue, ktoré sú kompatibilné s bežnými závitmi. Stačí ich namontovať, pripojiť systém Hue bridge s wifi routerom a nainštalovať mobilnú aplikáciu. 

www.philips.sk/hue

Čistota a výváženosť vzduchu je v dnešnej dobe naozaj pokladom. Vďaka snímaču prostredia domácnosti Netatmo Healthy Coach je to možné. Sníma kvalitu ovzdušia (CO2 meter), vlhkosti, teploty a hlučnosti vyhodnocuje zdravie miestnosti. V prípade, ak je akákoľvek hodnota vyššia, dostanete notifikáciu v reálnom čase na svoj smarfón. Snímač disponuje tromi profilmi: pre dieťa, astmatika a všeobecný. 

www.smarterhome.sk

Dokonale vyžehlené množstvo prádla v najkratšom čase, to je sen všetkých žien. Naparovacia žehlička Tefal Ultimate AntiCalc, s dlhou výdržou a objemnou nádržou, vás nebude trápiť neustálym dolievaním vody, prežehlovaním a už vôbec nie odkvapkávaním vody zo žehliacej dosky. Naparovacia žehlička Tefal Ultimate AntiCalc odstráni všetky záhyby silou pary, ktorá je vďaka funkcii Automatic Steam optimálne regulovaná presne pre vaše oblečenie. 

www.tefal.sk

Foto: web

GALÉRIA