Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

FITWORLD FOR WOMAN

Ak ste ženou, ktorá verí, že zdravý životný štýl spočíva v harmónii medzi fyzickou aktivitou, psychickou pohodou a zdravou životosprávou, čítajte ďalej. Osobnej trénerke Alexandre Bočkovej sa totiž podarilo vytvoriť priestor, kde môžete byť samy sebou, zatrénovať si a uvoľniť sa. Priestor, kde máte možnosť nadviazať nové priateľstvá, spraviť niečo pre svoje zdravie a pre seba samotnú. Predstavujeme vám ženské tréningové centrum v Bratislave FitWorld.

Keď som stretla energickú Sašu, nikdy by mi nenapadlo, čo sa v skutočnosti skrýva za jej odhodlaním, pomáhať ženám k štíhlemu a pevnému, no hlavne zdravému telu. Z vyštudovanej právničky je dnes motivačná osobná trénerka, ktorej preferencie stúpajú závratnou rýchlosťou. Ak sa odhodláte a urobíte prvý krok, veľmi rýchlo zistíte, že tréningy vo FitWorld nie sú len obyčajným cvičením, ale spojením pohybu a pozitívnej energie, vďaka ktorej sa psychicky uvoľníte a zrelaxujete.

Väčšina žien má málo času, ale veľké ambície a preto sa sústredí na predstavenie unikátneho bezkáblového EMS vysoko-intenzívneho svalového tréningu celého tela, ktorý máte možnosť zažiť jedine v tomto ženskom tréningovom centre. Ak teda potrebujete maximálne zefektívniť vaše tréningy, jednoznačnou voľbou pre vás je práve VisionBody. Už za krátkych 20 minút týždenne môžete získať lepšiu postavu, zlepšíte si kondičku, zbavíte sa celulitídy a navyše toto cvičenie eliminuje aj problémy s bolesťami chrbta.

VISIONBODY

EMS tréning (elektro-myo-stimulácia), teda elektrická stimulácia svalov, bol navrhnutý teamom skúsených športovcov, fitness trénerov, ortopédov a fyzioterapeutov. Tréning prebieha tak, že vo FitWorld dostanete špeciálny VisionBody oblek, ktorý je navrhnutý tak, aby zadržiaval vodu, čím sa impulz z elektród dostane do tela. Overál obsahuje elektródy umiestnené na rôznych miestach svalových skupín, vďaka čomu sa impulzy rovnomerne dostávajú do celého tela. Overál sa pripojí k EMS prístroju, na ktorom sa nastaví intenzita jednotlivých impulzov a nasledujúcich 20 minút sa pod odborným dozorom skúsenej trénerky môžete zamerať či už na získanie sily, naberanie kondície, alebo na chudnutie – rozhodnutie je len na vás. Celková regenerácia organizmu nastane približne po troch až štyroch dňoch, preto sa pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúča absolvovať tento tréning dvakrát týždenne. Tréning je možné absolvovať individuálne alebo skupinovo.

V centre FitWorld majú pre vás, ale pripravenú ešte jednu špecialitu. Iste ste už zachytili fotky žien, ktoré boli celé „ofačované“ špeciálnymi obväzmi a vyzerali ako múmie. Možno vám to prišlo čudné, ale vedzte, že to má efekt! Body Fit Wrap je ideálny pre tie z vás, ktoré sa rozhodli urobiť vo svojom živote a životnom štýle zásadnú zmenu. Každé telo reaguje inak a preto je potrebné ku každému pristupovať individuálne, podľa jeho osobitých potrieb a zvoliť vhodný program.

ZOŠTÍHĽUJÚCI ZÁBAL

Tento zábal napomáha z tela odstrániť prebytočnú vodu, vrátane škodlivín. Je veľmi vhodný nielen pre mamičky po pôrode, ale pre všetkých, ktorí chcú dopriať svojmu telu odpočinok od nezdravého životného štýlu.

DETOXIKAČNÝ ZÁBAL

Detoxikačný zábal posilňuje imunitný systém, zbavuje telo škodlivín, viditeľne zlepšuje pokožku pri kožných ochoreniach, ako je napr. lupienka, či atopický ekzém.

ANTICELULITÍDNY ZÁBAL

Vyťahuje z tukových buniek toxíny a je nasledovaný mechanickou anticelulitídnou masážou.

Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov, v čo najkratšom čase, je vhodná kúra 6-10 zábalov. Prvé zmeny však môžete vnímať už po prvom zábale a k ideálnemu výsledku je možné kombinovať Body Fit Wrap s prístrojovou lymfodrenážnou masážou. Práve dobre zvolený zábal pomôže aktivovať nielen lymfatický systém, ktorý je zodpovedný za zadržovanie prebytočnej vody v tele, vrátane škodlivých látok, ale aj zrýchliť metabolizmus a viditeľne vyhladiť a spevniť pokožku. Tieto špeciálne zábaly s vašim telom urobia zázraky. Budú vašim najlepším pomocníkom. 

Ak ste sa rozhodli byť krajšou a zdravšou, milujete pohyb, dobrú náladu a poriadne dávky endorfínov, v ženskom tréningovom centre na Kupeckého ulici v Bratislave, vám radi ukážu, ako na to. Široká škála tréningov, mimo iných napríklad Pilates, Tabata, Jumping a nielen individuálnych, ale aj skupinových, umožňuje vybrať si naozaj doslova každej žene, či už sa cvičeniu venuje dlhodobo, alebo sa rozhodne začať práve dnes.

www.fitworld.sk

Foto: archív Alexandra Bočková

GALÉRIA