Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

FASHION EDITOR SUMMER TIPS

Samuel Krajča, mladý módny stylista, ktorý si pre vás nachystal hot summer vychytávky. Móde a celkovo módnemu stylingu sa venuje už päť rokov. Móda pre neho znamená určitý životný štýl, ktorý žije. Drží sa toho, že: „Neexistuje škaredá žena, len neupravená.“ /Coco Chanel/ Taktiež to aplikuje i u mužov. Veľmi oceňuje ľudí, ktorí majú svoj individuálny štýl obliekania. Preto sa nebojte spolu s ním, vystúpiť z vašej komfortnej zóny a skúsiť aj niečo iné.Toto leto nesmie chýbať vo vašom šatníku hodváb. Výhodou hodvábu je, že je prírodný a zároveň chladivý materiál. Návrhári a módne značky ho využívajú čoraz viac a viac a to nás teší.

Altuzarra 2 375 EUR

www.mytheresa.com

Hitom tohto leta sú celé plavky. každá žena v nich bude iná a zároveň výnimočná. Nebojte sa ich použiť aj ako body! Pokojne aj s krátkymi nohavicami a vychutnajte si drink na pláži, či v meste.

Dolce & Gabbana 475 EUR

www.dolcegabbana.com

Prútené košíky našich starých mám sa pretransformovali na módny doplnok tejto sezóny. K špecifickej žene patrí špecifický doplnok.

Wicker Wings 365 EUR

www.net-a-porter.com

Odkryté plecia sú viac rafinované ako výstrih. Tieto šaty sú krásne na opálenej pokožke. Must-have kúsok, ktorý určite nesmie chýbať na vašej dovolenke pri mori. 

Dolce & Gabbana 1 550 EUR

www.net-a-porter.com

SELF-PORTRAIT 309 EUR

www.yoox.com

Toto leto môžeme doslova pozerať na svet cez ružové okuliare. Módne domy dali viac do povedomia trend, ktorý nosilo už viacero generácií. Slnečné okuliare s priehladnými farebnými sklami, nesmú chýbať na očiach.

Gucci 350 EUR

www.net-a-porter.com

Chloé 304 EUR

www.net-a-porter.com

Prada 315 EUR

www.net-a-porter.com

Keď sa spojí farebnosť s eleganciou a vznikne nadčasovosť. Práve tým sú náramky od Dyrberg / Kern.

Dyrberg / Kern 95 EUR

www.moloko.sk

Francúzska kozmetika z morských rias, Thalgo, prišla na trh s úžasnou limitovanou edíciou na leto. Bronzujúci púder, ktorý vie, v letných mesiacoch zastúpiť make-up aj bronzer. Tento púder sa môže nanášať na celú tvár. Na lícne kosti sa nanesie vo väčšom množstve a ostatné časti sa len jemne pretrú. Vytvorí svieži nude look.

Thalgo 35 EUR

www.evanel.sk

Aj muži musia leto privítať vo veľkom štýle. Na rozpálenej pláži musia svoje úsilie v posilňovni odprezentovať pomocou štýlových plaviek. Treba sa popasovať s výberom tých pravých.

Fendi 270 EUR

www.farfetch.com

Moschino 135 EUR

www.farfetch.com

Leto tvára neobmedzené možnosti nosenia topánok. Preto sa netreba báť rôznych kombinácií, čo sa týka farieb a štýlov. Topánky vedia krásne podčiarknúť celkový dojem, preto je vhodné siahnúť po kvalitných a nadčasových kúskoch.

Saint Lauren 495 EUR

www.net-a-porter.com

Prada 690 EUR

www.net-a-porter.com

Foto: Silvia Leitmannová / web

GALÉRIA