Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

Diamantové lístky sú jesenné MUST HAVE!

Na jesennú melanchóliu sú vraj najlepšie diamantové šperky, lebo zaručene rozžiaria každý váš deň. Rozhodli sme sa za vás toto tvrdenie overiť. Prijali sme pozvanie do pražského ateliéru klenotníckej značky ALOdiamonds a jej mladšej sestry ALOve, ktorý patrí medzi najväčšie v Európe a nazreli sme do samotného srdca výroby. Otvoril sa pred nami unikátny svet diamantových šperkov a možnosť objavovať ich trblietavé kúzlo od samotného vzniku.Jesenná príroda, a hlavne bohato sfarbené stromy bývajú veľkou inšpiráciou mnohým umelcom a tvorcom. Pre fashionistky pripravila značka ALOve kolekcie šperkov, ktoré vynikajú minimalistickým dizajnom a jednoduchými líniami. Nechýbajú ani personalizované šperky, ktoré sa podľa priania zákazníka gravírujú či skladajú.

Písmeno, za ktorým sa skrýva sladký príbeh. Máte také vo svojom srdci? Patrí mužovi, ktorý vás nosí na rukách? Alebo malému pokladu, čo vás často nenechá ani vyspať? Či vari kamarátke, ktorá pozná všetky vaše tajomstvá? To viete len vy… a váš náhrdelník z kolekcie LOVE LETTERS z bieleho zlata a diamantov. V ALOve kolekcii LOVE LETTERS si môžete vybrať náhrdelník alebo aj prsteň s písmenom z bieleho zlata posiaty diamantmi, ktoré sa stane synonymom vašej lásky.

V jednoduchosti je krása. Pravdivý výrok, ktorý ani po storočiach nestráca svoje jasné posolstvo. Milujete minimalizmus? V tom prípade nad kolekciou PURE LU XURY zajasáte. Ponúka jednoduché tvary, ako je trojuholník, obdĺžnik, čiarka alebo jemná vlna a vyhotovenie v bielom, ružovom alebo žltom zlate. Každý šperk je celý posádzaný diamantmi, ktorých trblietanie a krása získavajú v čistých líniách hlavné slovo.

Chcete vystúpiť z davu a byť naozaj originálna? Túžite po osobitom šperku, ktorý pre vás bude mať hlbší význam? ALOve prichádza s personalizovanou kolekciou pre všetky, ktoré milujú statement šperky. Kolekcia ponúka veľa možností personalizácie: gravírovanie na doštičky s diamantom rôznych tvarov, vyskladanie slova alebo dátumu z trblietavých písmen a číslic, mená v troch farbách zlata a vyznanie lásky v niekoľkých vyhotoveniach. Staňte sa návrhárkou svojho vlastného šperku od ALOve a ukážte, čo vo vás je!

Jeseň má zlatistý nádych, je trendy a plná lesku. Inšpirovaní hravosťou jesene vytvorili klenotníci kolekciu HOPE, ktorá prináša krásy jesene v podobe listov niekoľkých tvarov a troch farieb zlata. V kolekcii sú náhrdelníky, náramky s diamantmi, ktoré oslavujú toto magické ročné obdobie. Diamantové lístky sú jednoducho jesenné MUST HAVE!

ALOdiamonds a ALOve sú synonymom špičkovej kvality a dizajnu inšpirovaného najnovšími módnymi trendmi. Luxusné hravé šperky z bieleho, žltého alebo ružového zlata vysadené diamantmi a farebnými kameňmi si jednoducho zamilujete. Vstúpte aj vy do trblietavého sveta, v ktorom sa diamantové šperky stávajú svedkami vašich významných rodinných udalostí a sú tak už navždy pripomienkou narodenia bábätka, študijných úspechov, osláv narodenín a výročia alebo prekrásnym dôkazom lásky.

 

Foto credit: Nina Skalíková/archív ALOdiamonds

GALÉRIA