Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

CHARITY EVENT THE SPARKLING REPORT & AG ŠPERKY

Život by nemal byť len o prijímaní, ale predovšetkým o dávaní. S cieľom pomôcť dobrej veci sa spojil náš magazín THE SPARKLING REPORT s klenotníctvom AG Šperky. Krásnu myšlienku pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú sme zhmotnili do realizácie jedinečného charitatívneho eventu v Chateau Mcely.Charitatívny event sa konal 11. septembra 2018 v nádherných priestoroch Chateau Mcely, ktoré samy o sebe v každom jednom návštevníkovi evokujú pocit pokoja.

Okrem nádherného prostredia, ktorého atmosféru v exteriéri nám pomohli dotvoriť Svítící písmena a skvelého gastronomického zážitku, sa prítomní hostia mohli pokochať krásnymi AG šperkmi, kde si mohli sami zvolený šperk nakombinovať podľa vlastnej predstavy, prezentáciou fashion produktov jedinečných concept store IcôneJulie Store, či vyskúšať si bio kozmetiku Mcely Bouquet.

Nielen v Čechách známa cvičiteľka jogy Zuzka Klingrová si pre hostí pripravila v meditačnej záhrade špeciálny program a tí, ktorí sa pridali rozhodne svorne tvrdili, že to bolo doslova ako balzam obohacujúci telo i dušu.

Podujatia sa zúčastnilo viacero známych osobností, mimo iného herečka Klára Issová, Monika Babišová, celebritný florista Ivan Šablatúra, MISS Slovensko 2003 Adriana Pospíšilová a mnoho iných ľudí dobrej vôle, ochotných pomôcť tam, kde je to naozaj potrebné.

„Každému, kto sa nášho charitatívneho eventu zúčastnil, alebo prispel darom, patrí veľké ďakujem! Práve ich pričinením sme mohli rozsvietiť iskierku nádeje pre budúcnosť malej Sofinky a umožniť jej tak naďalej bojovať o jej zdravie. Podarilo sa nám zrealizovať event, na ktorom sa všetci zúčastnení cítili výnimočne a získali sme pre Sofinku peknú sumu,“  vyjadrila sa Simona Stískalová, majiteľka vydavateľstva Joy group, s.r.o..

Tvár Simony Ludvíkovej, tety malej Sofinky, hovorila za všetko. Bolo ťažké potláčať slzy dojatia a vďačnosti, keď preberala darovací šek v sume 70.000,- Kč. Dobrý skutok sa podaril a my už teraz premýšľame, aký ďalší event pod našou taktovkou bude nasledovať, s cieľom účelne pomôcť a darovať čo najväčšie množstvo pozitívnych zážitkov. 

www.nadejeprosofinku.cz

Autor: Miriam Veterníková

GALÉRIA