Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

AIRBNB FLAT STYLE

Airbnb posledné roky naozaj prekvitá. V tejto skvelej rental aplikácii, ktorá šetrí čas i peniaze, nájdete nielen skvelé ubytovanie kdekoľvek na svete, ale i byty, ktoré sú viac než inšpiratívne zariadené. Práve týmto heslom sa riadilo aj architektonické štúdio Edwards Moore, ktoré premenilo apartmán v Melbourne na Airbnb štýlový byt! A nie na hocijaký, ale na byt, kde sú hostia pozvaní, aby si mohli kúpiť nábytok, umenie či rôzne doplnky, pri svojom odchode.Melbournský apartmán sa nachádza na najnižšom poschodí z piatich. Architekti kompletne otvorili celý priestor, zbúrali všetky steny a prechody dverí. Priestor sa stal open space-om a ponúkol množstvo možností pre výber jedinečného nábytku. 

Apartmán ponúka na obdiv i množstvo dizajnérskych doplnkov a umenia. Tieto skvosty si môže ktorýkoľvek návštevník, pri svojom odchode, aj zakúpiť.

Štúdio Edwards Moore kompletne premenilo štandardný apartmán na štýlový byt. Jeho dominantou je kuchyňa, ktorá je celá v kove. Architekti sa nebáli kombinácií materiálov a rôznych štýlov. 

Oproti spálni, architekti zvolili umiestnenie kuchyne, ktorá bola vyrobená na mieru. Kov, kov a ešte raz kov. To je hlavná dominanta kuchyne a celého apartmánu.

Edwards Moore štúdio premenilo malý byt na luxusný priestor. Architekti potvrdili tak, že i z malého apartmánu sa dá vykúzliť kráľovstvo, pokiaľ sa správne nakombinujú materiály a doplnky, ktoré majú ďaleko od okázalosti.

Foto credit: archív štúdia Edwards Moore

GALÉRIA