Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

7 najmilších obchodíkov s rastlinami na celom svete

Svieže listy, drobné sukulenty, kaktusy a ďaleko viac. Pozrite sa s nami na 7 najmilejších obchodíkov s kvetinami a rastlinami na celom svete a možno si prinesiete domov aj nového priateľa, ktorý nebude nikdy odvrávať. Šarm vybraných rastliniek spočíva v jedinečných predajniach po celom svete, kde si ich môžete vybrať. Spojiť dovolenku s návštevou naozaj krásnych predajní už nie je len snom, ale realitou. Všetky nasledujúce botanické predajne, vám pomôžu naplniť váš domov zeleňou, za ktorou sa bude skrývať nie len príbeh, ale i kvalita! Koniec koncov práve rastliny sú najlepšími priateľmi nášho domova. Neexistuje lepší spôsob, ako si vyzdobiť domov a záhradu, než s pomocou svetových umelcov zahradníctva!

The Pant Corner sa nachádza v Antverpách v Belgicku. Počas návštevy Belgicka určite neváhajte a vkorčte do tohto butiku vyzdobeného bielymi stenami a vintage koberčekmi. Nenechávajte však svoje oči len na izbových rastlinách, ale zaregistrujte sa na jeden z ich ponúkaných workshopov a vytvorte si vlastné rastlinné výtvory!

www.theplantcorner.com 

Fancy Free Nursery splní všetky vaše skryté botanické potreby, ktoré máte v hlave, aby ste si vytvorili doma krásny interiér či exteriér. Fancy Free Nursery je nie len obchod, či priestor plný rastlín, ale skutočná oáza pokoja! My sme sa do nej zamilovali na prvý pohľad!

www.fancyfreenursery.com

Ak hľadáte romantiku, nepozerajte sa ďalej ako je The Garden! Nachádza sa v Dubline v mestskom dome The Powerscourt, kde vás hneď privítajú kvetinové schody prekryté éterickými kyticami. Záhradníctvo pokytuje okrem štandardných služieb i terénne služby, takže sa môžete priamo inšpirovať a naladiť sa pre vašu novú záhradku.

https://www.instagram.com/shopthegarden/

Cotoha! Zelená zeleň na zeleni! Presne tak by sa dalo opísať toto prenádherné miesto ležiace v Kyoto v Japonsku. V tomto sviežom obchodíku s rastlinami vás privíta preplnená zeleň s hnedými koženými lehátkami, kde si môžete odpočinúť a načerpať energiu. Zdá sa vám cesta do Kyoto príliš náročná? Pozrite sa na ich online pbchod plný exotických rastlín a objednajte si ich priamo domov!

http://www.cotoha.me

Barcelona je sama o sebe veľmi romantické miesto a navyše ponúka aj vyžitie pre všetkých milovníkov rastlín. Vydajte sa do Espai Joliu, roztomilého záhradníctva, ktoré si okamžite budete chcieť preniesť domov. Sukulenty, kaktusy a všetky ostatné rastliny priamo milujú steny tohto španielskeho obchodíku. 

https://www.instagram.com/espaijoliu/

Los Angeles ponúka svet kaktusov priamo v Cactus Store. Obchodík je známy svojimi jedinečnými výbermi kaktusov. Majitelia si dali naozaj záležať, aby si ich klienti mohli vybrať z naozaj širokej škály kaktusov a mohli si svojho vysnívaného, večne zeleného kamaráta, odniesť do svojich domovov. Obchodík je nie len špecializovaný na kaktusy, ale aj na terakotové misky, ktorých ponuka vás priam ohúri. 

https://www.instagram.com/hotcactus_la/

Ako najlepšie si odýchnuť v Paríži? Predsa v kvetinárstve, ktoré je priam umením. Champ Libre pôsobí už viac než 20 rokov na francúzskom trhu kvetinárstiev a dokonca ponúka bezplatný shipping v rámci Európy. Od kytíc až po tie svadobné a mnoho viac, vám ponúka práve Champ Libre v Paríži. Naozaj majú všetky kvetinové potreby. 

https://www.instagram.com/champlibre/

GALÉRIA