SUMMER ISSUE coming soon

Už onedlho vás potešíme novým, letným vydaním magazínu THE SPARKLING REPORT. Printová verzia so sebou prináša viaceré zmeny, z ktorých najhlavnejšou je, že nás budete môcť čítať viacjazyčne. A ako vyzerá vznik 200 – stranového magazínu v 2 jazykoch? LOOK AT IT!Vo vydavateľstve sa rozhodne nelenilo. Viac než pol roka sme pripravovali pre vás pozitívne radikálne zmeny. Zmeny, ktoré vám prinesú ešte viac sparklingu, kvalitných interview, dokonalo krásnych editoriálov a najmä viac strán v dvoch jazykoch! Odteraz nás budete môcť čítať na Slovensku slovensko-anglicky a v Čechách česko-anglicky.

Tým z vás, ktorí nás sledujete už dlhšie, určite neuniklo, že zmeny sa dotkli aj názvu. Zo SPARKLING – luxury lifestyle magazine sa stal THE SPARKLING REPORT, ktorý reprezentuje reporty zo sparkling life :-). Čo sa dočítate v najbližšom vydaní vám napovedia trochu fotografie v galérii… Poodhalia vám zároveň, ako vyzerá vznik 200 – stranového magazínu.

Ivanku Gáborík, či Katku Jakeš veľmi predstavovať netreba, ale vždy sa môžete o nich dozvedieť viac. Interview nám poskytla mladá česká herečka južanského pôvodu Sara Sandeva, exkluzívne topmodel David Trulík a ako sa dajú zvládnuť štyri deti, manžel -hokejový brankár, rodina, pes, neustále sťahovania a nezabúdať ani sama na seba, nám prezradila Michaela Salák.

O slovenskom triatlonistovi Ivanovi Ježkovi sa dočítate, či je normálny chlap, alebo Ironman a v neposlednom rade vám Joy clinic prináša článok WHAT ALL THIRTY-SOMETHING WOMEN SHOULD KNOW ABOUT HEALTH, v ktorom si prečítate, čo by mali ženy okolo tridsiatky vedieť o zdravom lifestyle. Čaká vás však omnoho viac!

Foto: archív Joy group, s.r.o. / THE SPARKLING REPORT

GALÉRIA