Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

THE SPARKLING REPORT

SPARKLING

Cieľom luxusného magazínu SPARKLING je prinášať zaujímavosti zo sveta módy, luxusu a lifestylu, pričom je určený pre všetkých úspešných ľudí, ktorí žijú svoj život v neustálom pohybe.

polročne vydávaný lifestylový magazín sa venuje fashion, šperkom, designu, bankovníctvu, športu a umeniu. Pozornosť je špeciálne venovaná aj cestovaniu, najexkluzívnejším technológiám, ako i hoteliérstvu. Nechýbajú ani kvalitné publicistické témy a rozhovory.

FAKTY:

  • Dvojjazyčný lifestylový štvrťročník.
  • Na trhu od roku 2017.
  • Magazín oslovuje VIP zákazníkov tých najprestížnejších značiek, ako aj bohatých hostí 5* hotelov či drahých reštaurácií.
  • Inzerentmi je preto považovaný za jeden z najprestížnejších magazínov na slovenskom trhu.

PROFIL ČITATEĽA:

  • Väčšina VIP čitateľov magazínu Sparkling pôsobí na vysokých manažérskych pozíciách.
  • Všeobecne sú naši čitatelia považovaní za náročných spotrebiteľov preferujúcich luxusné značky.
  • Naši čitatelia obvykle investujú do drahej kozmetiky, za ktorú mesačne utrácajú stovky eur, ako aj do oblečenia, šperkov či iných doplnkov, do ktorých investujú tisíce eur. Taktiež obvykle vlastnia viac, ako jeden automobil, často cestujú do zahraničia, pričom využívajú služby len tých najluxusnejších hotelov či reštaurácií.
  • VIP čitatelia nášho magazínu taktiež často investujú do podielových fondov i dlhopisov a využívajú služby designérov, architektov, súkromných kliník, či osobného trénera.

DIGITAL MEDIA:

Miriam Veterníková
miriam@thesparklingreport.com

Inzercia magazínu Sparkling v číslach

Náš čitateľ v skratke

66% ženy
29 Priemerný
vek
30k Priemerný
ročný príjem
85%
vzdelanie

Akú expozícu dostanete od nás

10k predaných
kusov
33k Online návštev
za mesiac
75% Návštev
z mobilu
17k Odberateľov
newslettru

Pre všetky ostatné detaily
si stiahnite náš media kit