FASHION EDITOR SUMMER TIPS

Samuel Krajča, mladý módny stylista, ktorý si pre vás nachystal hot summer vychytávky. Móde a celkovo módnemu stylingu sa venuje už päť rokov. Móda pre neho znamená určitý životný štýl, ktorý žije. Drží sa toho, že: “Neexistuje škaredá žena, len neupravená.” /Coco Chanel/ Taktiež to aplikuje i u mužov. Veľmi oceňuje ľudí, ktorí majú svoj individuálny štýl obliekania. Preto sa nebojte spolu s ním, vystúpiť z vašej komfortnej zóny a skúsiť aj niečo iné.Toto leto nesmie chýbať vo vašom šatníku hodváb. Výhodou hodvábu je, že je prírodný a zároveň chladivý materiál. Návrhári a módne značky ho využívajú čoraz viac a viac a to nás teší.

Altuzarra 2 375 EUR

www.mytheresa.com

Hitom tohto leta sú celé plavky. každá žena v nich bude iná a zároveň výnimočná. Nebojte sa ich použiť aj ako body! Pokojne aj s krátkymi nohavicami a vychutnajte si drink na pláži, či v meste.

Dolce & Gabbana 475 EUR

www.dolcegabbana.com

Prútené košíky našich starých mám sa pretransformovali na módny doplnok tejto sezóny. K špecifickej žene patrí špecifický doplnok.

Wicker Wings 365 EUR

www.net-a-porter.com

Odkryté plecia sú viac rafinované ako výstrih. Tieto šaty sú krásne na opálenej pokožke. Must-have kúsok, ktorý určite nesmie chýbať na vašej dovolenke pri mori. 

Dolce & Gabbana 1 550 EUR

www.net-a-porter.com

SELF-PORTRAIT 309 EUR

www.yoox.com

Toto leto môžeme doslova pozerať na svet cez ružové okuliare. Módne domy dali viac do povedomia trend, ktorý nosilo už viacero generácií. Slnečné okuliare s priehladnými farebnými sklami, nesmú chýbať na očiach.

Gucci 350 EUR

www.net-a-porter.com

Chloé 304 EUR

www.net-a-porter.com

Prada 315 EUR

www.net-a-porter.com

Keď sa spojí farebnosť s eleganciou a vznikne nadčasovosť. Práve tým sú náramky od Dyrberg / Kern.

Dyrberg / Kern 95 EUR

www.moloko.sk

Francúzska kozmetika z morských rias, Thalgo, prišla na trh s úžasnou limitovanou edíciou na leto. Bronzujúci púder, ktorý vie, v letných mesiacoch zastúpiť make-up aj bronzer. Tento púder sa môže nanášať na celú tvár. Na lícne kosti sa nanesie vo väčšom množstve a ostatné časti sa len jemne pretrú. Vytvorí svieži nude look.

Thalgo 35 EUR

www.evanel.sk

Aj muži musia leto privítať vo veľkom štýle. Na rozpálenej pláži musia svoje úsilie v posilňovni odprezentovať pomocou štýlových plaviek. Treba sa popasovať s výberom tých pravých.

Fendi 270 EUR

www.farfetch.com

Moschino 135 EUR

www.farfetch.com

Leto tvára neobmedzené možnosti nosenia topánok. Preto sa netreba báť rôznych kombinácií, čo sa týka farieb a štýlov. Topánky vedia krásne podčiarknúť celkový dojem, preto je vhodné siahnúť po kvalitných a nadčasových kúskoch.

Saint Lauren 495 EUR

www.net-a-porter.com

Prada 690 EUR

www.net-a-porter.com

Foto: Silvia Leitmannová / web

GALÉRIA