Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Večer v znamení vône luxusu a žiarivej krásy

BRATISLAVA, 26. apríla 2017 sa v exkluzívnych priestoroch Zoya Gallery v Erddödyho paláci konal Krst prvého čísla magazínu SPARKLING - nováčika vo svete luxusných lifestylových magazínov...

Večer v znamení vône luxusu a žiarivej krásy

Krstnými mamami magazínu SPARKLING nebol nik iný, ako krásne finalistky Miss Slovensko 2017 spolu s riaditeľkou súťaže Karolínou Chomistekovou. Nechýbala ani majiteľka a zakladateľka nášho magazínu Simona Stískalová, jeho vtedajšia šéfredaktorka Miriam Veterníková či marketingová riaditeľka Nina Šurinová Sedláková.
 

KRST_1

 

„Magazínu prajeme, aby si našiel na trhu svoje stále miesto a čo najviac spokojných čitateľov", dodala vtedajšia šéfredaktorka pri samotnom krste. Hostí, medzi ktorými sa objavili nie len partneri a zakladatelia časopisu, ale aj zvučné mená ako Kristína Kormúthová, Denisa Mendrejová, Lucia Sládečková, Jana Mutňanská či aktuálna Miss Slovensko Kristína Činčurová, sprevádzal počas celého podujatia moderátor Michal Sabo.
 

    


Večer sa niesol v znamení vône a luxusu. Tú bolo cítiť už pred vchodom do Erddödyho paláca, kde sa nachádzali autá značky Ferrari. Po vstupe bolo azda nemožné prehliadnuť krásu a závan luxusnej dekorácie v podobe kytíc od firmy Rhapisa, sviečok Lumnia, nehovoriac o chutnom cateringu, o ktorý sa postarala reštaurácia SaSaZu.
 

     

 


Večerný program bol doplnený o vystúpenie speváka Milana Špaňa, klaviristu Milana Hatalu, ako aj o sabráž šampanského, ktorú si vyskúšala naša vtedajšia šéfredaktorka - Miriam Veterníková. Tak, ako býva na dobrých večierkoch zvykom, ani tu nechýbal kvalitný DJ. Bol ním Ivan Zubo známy aj ako DJ I-ONE. Ten predviedol nielen svoj set, ale bol taktiež aj hudobným sprievodom elitného slovenského saxofonistu Juraja Gloneka, ktorý sa hosťom predviedol hneď v niekoľkých vstupoch.
 

      

 


„The Sparkling je lifestylový magazín vydávaný každého štvrťroka, ktorý je zameraný na módu, šperky, bankovníctvo, šport a umenie. Taktiež venuje pozornosť cestovaniu, hotelierstvu a najexkluzívnejším technológiam. Jeho cieľom je prinášať zaujímavosti z každej oblasti života pre všetkých úspešných ľudí, ktorí žijú svoj život v neustálom pohybe...", dodáva zakladateľka a majiteľka vydavateľstva Joy group, Simona Stískalová.


Autor: Monika Vranková - Foto: Archív magazínu SPARKLING

Galéria

SPARKLING_KRST_1
PONER STYLE
JOY CLINIC
MPSG GROUP
SPARKLING - luxy lifestyle magazine -
Miriam Veterníková
Nikol a Jakub PONER_Simona Stískalová_Nina Šurinová Sedláková
SPARKLING - luxy lifestyle magazine -