Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Trika s limitem by PONER

Žádná pracovní schůzka, ale naopak příjemný, víkend slibující Casual Friday. Neřešíte byznys oblečení ani „vysokou módní“, přesto chcete vypadat dobře. Máme recept, jak to zmáknout na jedničku. Naše trička dobře znáte a máte je rádi. Proto jsme se letos rozhodli, že kromě klasiky přidáme do našeho fashion menu také exkluzivitku a vyrábíme pro vás trika v limitované edici.

Trika s limitem by PONER

V rychle se blížícím předvánočním čase jsou jedny z nich samozřejmě s vánoční tématikou a vy se můžete těšit na variantu bílého a černého trika. Můžeme vám upřímně říct, že ty návrhy byly fakt fuška a trvalo mnoho dní a Nikol si hodně protrénovala hlasivky, než jsme byli konečně spokojeni. Chceme za to poděkovat i našemu skvělému grafikovi Jakubovi Kantorovi (Kantor Graphics), který s námi spolupracuje od samých začátků a má s námi opravdu velkou trpělivost. Díky!

Výsledkem je roztomilý, snad celosvětově známý symbol Vánoc, krásný zelený a námi ručně nazdobený vánoční stromeček. Druhý je motiv s tradičním českým houpacím koníčkem, který vypadá jako perníček (mňam!). Tentokrát taky nečekejte klasické logo – prostě jak říkáme, limitovaná edice. A mimochodem, pro všechny holky a dámy, které mají rády teplíčko – budeme pro vás mít v nabídce i mikiny!

Druhý typ triček je pro všechny konzervativnější fajnšmekry, kteří si potrpí na klasiku. Oblíbenou stálici zdobíme různými druhy krajek a jako blyštivou korunku přidáváme i naše oblíbené české krystaly firmy Preciosa. A nezapomeňte, i v tomto případě, tak jak je u nás již zvykem, každý kus je originál.

Teď můžete vidět jen ukázku trika z druhé, „nevánoční“ edice.

Budeme vás totiž napínat. Abychom vás pořádně navnadili, přidáváme jen fotografie s vánočními motivy. Proto sledujte náš instagram a facebook, ať o něco nepřijdete. Tentokrát se váhat opravdu nemusí vyplatit! Triček z vánoční limitované edice bude totiž pouze 30 kusů.

 

Galéria

Trika s limitem by PONER
Trika s limitem by PONER