Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

TRENDY EYES BY LUCID

Premýšľala som, o čom sa v tomto blogu s Vami rada podelím. Či to bude typ na správne líčenie, vhodný výber produktov, či technika. Skúsim Vám to vysvetliť kresbou.

TRENDY EYES BY LUCID

Aj keď kreslenie v malíčku nemám, rada skúšam nové veci. Jednu som si pre Vás pripravila. Skúsme si rozobrať líčenie. Na obrázku vidíte techniku, momentálne veľmi trendy. Do vonkajšieho a vnútorného oka som naniesla tmavofialový matný tieň a do stredu viečka som naniesla perleťový ružový tieň. Vnútornú linku som podkreslila, aby som dosiahla dramatický look. Do vnútornej časti viečka som naniesla zlatú očnú linku. Zvýraznila mihalnice. Pretieňované oko je tehlovou farbou, aby sme dosiahli hĺbku oka. Na konci kresby som si uvedomila, že oko je veľmi totožné s mojím... Celkom mi to vyšlo. Čo vy na to? 

Vaša Lucid

 

Autor: Lucid - Foto: Archív Lucid

Galéria

#lucidstylebrushes