Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

THE LIST... SPARKLING VYCHYTÁVKY

Letné mesiace predstavujú hravosť, voľnosť a ani kúsok infantilnosti nie sú na príťaž. Práve týmito vlastnosťami si nás získali dve novinky slovenského trhu. Milujeme, keď sa aj v našom prostredí rozbiehajú mladé kreatívne firmy, ktoré prinášajú netradičné nápady spojené s dávkou unikátnosti. Práve to je tým pravým osviežením, ktoré potrebujete počas teplých dní. Inšpirujte sa spolu s nami!

THE LIST... SPARKLING VYCHYTÁVKY

Vinylové tapety a nálepky KNOBs x DOTs

KNOBs x DOTs je mladučká slovenská dizajnová firma, ktorá si však už počas svojho krátkeho pôsobenia na trhu našla mnoho nadšencov. Inšpiráciu čerpajú z produktov, ktoré sú bežne dostupné v severských krajinách, ako Nórsko či Švédsko. Stačí pár klikov na ich instagrame a prenesiete sa do krajiny zázrakov. A to doslova! Ak máte doma menšie deti, práve oni budú prvými veľkými fanúšikmi tejto značky. Produkt, ktorým dobyli slovenský trh, sú jednoznačne vinylové tapety alebo vinylové nálepky. Ich najpopulárnejšou verziou sú trendové bodky, ktoré skvelo doladia každý interiér. Zabudnite na nekonečné tapetovanie, zápach lepidla a jeho schnutie. KNOBs x DOTs tapetovacie vzory, ktorých ponuka je naozaj pestrá, ľahko odlepíte z pogumovanej fólie a zábava sa môže začať! Je to tak jednoduché, že detské rúčky zvládnu toto tapetovanie tiež! Sú prelepovacie, takže prípadné chybičky jednoducho napravíte! Dizajnovo však neostávajú iba pri populárnych bodkách. Postupne sa sortiment vzorov rozrástol o hviezdičky, srdiečka, či konfety, ale aj o tropické ovocie. A to všetko vo farbách od výmyslu sveta! Leto sa tak môže stať ešte zábavnejším a vašu stenu môžu oživiť ananásy či melóny, ktoré sa v súčasnosti stali veľkým fashion trendom.

www.knobsdots.com

Štýlové oblečenie na jógu Yoginess

Najlepšie nápady vznikajú vtedy, keď sa spoja veci, ktoré ľudia milujú a nevedia si bez nich predstaviť svoj život. Takýto príbeh stojí aj za vznikom značky Yoginess. Dve mladé baby, ktoré milujú jógu si uvedomili, že ich už nebaví nosiť športové oblečenie, ktoré je bežne dostupné v reťazcoch. Veď v súčasnosti sa inakosť cení, a tak je tomu aj pri legínach, či športových podprsenkách. A ako inak preraziť na slovenskom trhu, ak nie ďalšou vášňou? Spojili maľbu, ktorá je ich kreatívnym vyjadrením s funkčnosťou a prišli s nápadom vlastných dizajnovým produktov. Svoje autorské maľby a ilustrácie preniesli na oblečenie, ktoré je možné využívať na fitness alebo jógu. Predstavili kolekciu, ktorá vo svojej podstate znázorňuje všetko pozitívne, čo pohyb prináša človeku. Teraz sú dizajnovo úplne jedinečné oblečenie a doplnky dostupné aj vám! Ich kvalita vám zabezpečí potrebné pohodlie pri cvičení a ich unikátna potlač pocit luxusu. Určite sa v nich nebudete cítiť ako sivá myška, ale zažijete pravý opak! Yoginess poskytujú stopercentný komfort a ich princíp je jasný – umenie sa teraz jednoznačne dá nosiť! Tak neváhajte a zostaňte štýlová aj v posilňovni!

www.yoginess.sk

 

Autor: Petra Čutríková – Foto: archív Knobbs&Dots, Yoginess

Galéria

KNOBs x DOTs
KNOBs x DOTs
KNOBs x DOTs
Yoginess
Yoginess
Yoginess