Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

The highlights Coachella 2018!

Aj tento rok ako tie ostatné sa uskutočnil úžasný americký festival Coachella! Jeho hlavnou ozdobou sa stala bohyňa Beyoncé. Je to vôbec prvá žena s černošskými koreňmi v histórii Coachelli, ktorá sa objavila ako dominanta celého projektu. Priaznivci tejto veľkolepej show si ju mohli vychutnať počas dvoch hodín s úžasným doprovodom a ďalšími prekvapeniami.

The highlights Coachella 2018!

Beyoncé je známa pre svoju epickú chuť k móde a k jej prevedeniu a to sa potvrdilo aj pri jej vystúpení. Jej outfit doslova žiaril! Oblečená od hlavy až po päty od Balmain a nezaostávali ani jej tanečníci, ktorí boli oblečení v rovnomennej značke! Dizajnéri z módneho domu Balmain, vykreovali oblečenie inšpirované Egyptom a dokonalými doplnkami, akým bol nevšedný klobúk. Všetko stihli počas pár týždňov a svetlo sveta uzrela minikolekcia v spojení Coachella x Beyoncé x Balmain. 

Beyoncé nezabudla ani na svoje pôsobenie v diečenskej skupine Destiny's Child a zaspievala i také známe hity ako Say My Name, Soldier a Lose My Breath. Do svojej zbierky, v predstavení, zakomponovala aj duet s Nina Simone a zaspievala pieseň Lift Every Voice and Sing.

Fanúšikov prekvapil aj pódiový výstup jej partnera - Jay Z a krásnej sestry - tanečníčky Solange. Práve to isté spravila pred pár rokmi Beyoncé a pripojila sa k sestre, keď mala vystúpenie práve Solange na Coachelle!

 

Autor: S&S Foto credit: web

Galéria

názov
názov
názov
názov