Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

THE CHANGE MAKER

Pokračujeme v trilógii najlepších spa na svete. Ak sa chcete zamyslieť nad otázkami medzi nebom a zemou, práve Kamalaya v Thajsku, je voľbou číslo jedna. Skutočný THE CHANGE MAKER.

THE CHANGE MAKER

Aby ste správne precítili atmosféru a vyžarovanie rezortu Kamalaya, musíte vedieť, že rezort je vybudovaný okolo jaskyne, priamo v džungli. Práve toto prostredie poskytuje úžasný relax pri meditáciách a nájdení seba samého. Miesto, ako stvorené na zmeny a pochopenie života. Kamalaya má svojich priaznivcov po celom svete nielen vďaka svojej unikátnej polohe, ale i vďaka malej komunite ľudí, ktorí sa o toto čarovné miesto starajú celou svojou dušou. Môžete si vybrať z viacerých programov, ktoré rezort ponúka. Napríklad Embracing Change Retreat, ktorý zahŕňa procedúry typu duchovné, anti-stress, masážne či nastavenie detox stravy. Ak sa rozhodnete zmeniť život práve v Kamalaya, budete sa musieť pripraviť na to, že zažijete veľmi veľa vlhkosti vo vzduchu a práve prírodné podmienky budete musieť jednoducho akceptovať. Rezort vás za to bude neustále zahŕňať mrazenými županmi a limonádou z citrónovej trávy. Určite vyskúšajte The Ayurvedie Shirodhara masáž, počas ktorej sa vám budú snažiť otvoriť vaše tretie oko, aby ste vedeli v živote lepšie relaxovať.

 

Autor: S&S Foto credit: web

Galéria

názov