Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

SPARTAN RACE & JUSTWOMAN

Už je to vyše týždňa, čo som sa vrátila do reality. Na krásne ranné východy slnka spojené s behom som musela zabudnúť a opätovne sa nastaviť na trošku prísnejší režim v cvičení. Týždňové dovolenkové "ničnerobenie" na mne totiž zanechalo stopy...

SPARTAN RACE & JUSTWOMAN

Aby som sa dostala naspäť do zabehnutých koľají, viedli moje prvé kroky rovno do fitka, kde som sa riadne zapotila. Predsa len behanie pri mori nie je práve silový tréning vo fitku. Síce som sa cítila trochu slabšia, ale o to viac oddýchnutá a načerpaná novou energiou.

Už pred odchodom na dovolenku som vedela, že po návrate budem mať týždeň na to, aby som sa vrátila do formy, pretože som bola prihlásená na preteky SPARTAN RACE.

Čo však čert nechcel, 2 dni pred pretekmi som vo fitku zle doskočila a podvrtla si členok. Najskôr som si myslela, že do rána budem v poriadku a pokračujem v príprave. Keď som sa však zobudila a nemohla poriadne dostúpiť na nohu, vedela som, že je po SPARŤANOVI. Zranenie-nezranenie, nedokázala som zostať sedieť doma a aj tak som išla trénovať. Síce išlo o úplný light tréning prispôsobený tomu, aby som nemusela používať nohu, ale aspoň som sa hýbala. Nakoniec som na Sparťana išla aspoň ako morálna podpora trénerovi a jeho kolegom z GOLEMU.

Bol to pre mňa veľký zážitok, aj keď som si SPARTAN RACE neodbehla.

Preteky SPARTAN RACE sa konali v sobotu. V nedeľu som bola pozvaná ako ambasádorka Reeboku na super charitatívnu akciu s názvom JUSTWOMAN, kde som strávila veľmi príjemný deň. Od rána až do večera sa tam športovalo.

Najviac ma očarila jóga, ktorá je úplne odlišná od môjho cvičenia s činkami. Oslovila ma až natoľko, že by som ju veľmi rada zaradila do mojich aktivít.

Bolo skutočne príjemné zistiť, že nielen tvrdým tréningom s tažkými váhami sa dá dobre zapotiť. Z tohto dňa som odchádzala s úsmevom na tvári...:-)

 

Autor: Tatiana Žideková - Foto: Tatiana Žideková

Galéria

SPARTAN RACE
SPARTAN RACE
SPARTAN RACE
SPARTAN RACE
SPARTAN RACE
SPARTAN RACE
SPARTAN RACE