Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

SPA SPECIAL the mind transformers

Od spirituálneho detoxu v Španielsku až po očistu života v Thajsku. Práve tieto rezorty pomôžu každému nájsť seba samého, nájsť útočisko a riešenie svojich životných problémov so svojim "JA". Nájdete skutočnú emocionálnu rovnováhu a reset života, ktorý žijete! Pozrite sa s nami na prvý rezort Chiva Som, Thajsko!

SPA SPECIAL the mind transformers

THE STRESS RELIEVER

Chiva Som, Thajsko

Toto spektakulárne wellness miesto, ktoré sa striktne riadi heslom "žiadne mobilné telefóny mimo izby", je skutočne miesto, kde si dobijete baterky, zbavíte sa stresu, zažijete famózne masáže, fitness lekcie, wellness, psychologické a fyzioterapeutické konzultácie. Okrem luxusných priestorov a outdooru môžete očakávať unikátny prístup nielen vo wellness naladení, ale i v strave. Vypracujú vám jedálny plán na mieru podľa vašich potrieb a možností. Nielenže sa vaše telo bude cítiť lepšie a detoxikované, ale i pleť vďaka rôznym procedúram, ktoré budete mať k dispozícii. Dokonca si nemusíte zbaliť ani len kufor plný oblečenia. Wellness vám hneď ponúkne ich vlastné špeciálne oblečenie spolu s topánkami. Za nás odporúčame vyskúšať Seiketsu Shiraku akupunktúru s Hashi - budete sa po nej cítiť v emocionálnej a fyzickej rovnováhe, zbavení problémov nielen na fyzickej úrovni, ale i psychickej.

 

Autor: S&S Foto credit: web

Galéria

názov