Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

RIVER SHOW EUROVEA 2018

Už po štvrtý raz sa 16.júna počas sobotňajšieho poobedia stretli známe tváre , aby si pri pohári Möet & Chandon vychutnali exhibície majstrov sveta vo vodných športoch, krásne jachty, či módnu show v rámci štvrtého ročníka RIVER SHOW a THE SPARKLING REPORT bol pri tom.

RIVER SHOW EUROVEA 2018

Veľkolepé podujatie, ktoré oslavuje život na rieke Dunaj a slúži aj ako tradičné stretnutie jachtárov, ani tento ročník nesklamalo. Nielen pozvaní hostia z radov známych osobností, ale aj široká verejnosť mala možnosť opäť sa pokochať skvelými výkonmi z radov top surferov a wakeboardistov, ovenčených titulmi z domácich či svetových majstrovstiev, ktorí otvorili program svojimi exhibíciami. Program na vode okorenila svojim speváckym vystúpením aj speváčka RONIE.

RIVER SHOW je stále jedinou akciou, ktorú môžete sledovať aj z paluby svojej loďky. Ideu rozprúdenia života na Dunaji, ku ktorému patrí aj rekreačný vodný motorizmus, prišlo podporiť cez 50 jácht a motorových člnov. Malým aj veľkým priaznivcom vodných plavidiel sa takmer zatajil dych, keď odštartovala Spanilá jazda. Flotila majiteľov jácht a motorových člnov patrila jednoznačne k najkrajším momentom podujatia.

 

A veru aj na brehu bolo čo obdivovať. Počas striedania programu na vode bola pre suchozemcov tradične pripravená výstava luxusných lodí a jácht, či zaujímavé prednášky o rieke.

Nechýbala ani módna show, na ktorej sa predviedli s aktuálnymi modelmi dve známe značky a v rámci RIVER SESSION sa po celý čas o dobrú náladu staral známy DJ Milan Lieskovský. Skrátka aj štvrtý ročník RIVER SHOW, ktorý sa konal v produkcii CHERRY&CHERRY agentúry, bol zážitkom nielen pre fanúšikom vodných športov a sme radi, že sme boli jeho súčasťou.

 

Autor: redakcia       Foto: Martin Radim Street Foto

Galéria

názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov
názov