Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

POWER CORE - POWER BODY

Známa slovenská modelka Eva Cvopová väčšinu svojho života prežila v zahraničí. Vďaka práci v modelingu, pred siedmimi rokmi, v New Yorku objavila prístroj Megaformer, ktorý už v tom čase bol v Amerike obrovským hitom. Odkedy ho vyskúšala, bola presvedčená, žeby ho mali spoznať aj Slováci a keď po príchode na Slovensko zistila, že tu nič podobné nie je, bolo rozhodnuté. Vzniklo prvé Megaformer štúdio na Slovensku a v strednej Európe - POWER CORE STUDIO.

POWER CORE - POWER BODY

Mnohí určite poznáte Pilatesový reformer. Megaformer sa líši od neho tým, že poskytuje oveľa väčšiu škálu cvikov. Tento intenzívny workout zapája rôzne svalové skupiny v rovnakom čase a tým posilňuje nielen povrchové, ale aj vnútorné svaly - všetko to, čo ste predtým neprecvičovali. Spevňovanie stredu (tzv. core), ktorý tvorí oporu pri každom našom pohybe a jeho posilnenie zlepšuje zdravie. Power core cvičenie na prístroji Megaformer kombinuje v sebe kardio, funkčný tréning, pilates, strečing, vytrvalosť a koordináciu. Zlepšuje stabilitu, rovnováhu, držanie tela a je prevenciou pred zraneniami.

 

 

Tento prevratný cvičebný prístroj je na trhu už 13 rokov. Obrovské zastúpenie má v celej severnej Amerike a licenčne pokrýva cez 300 štúdií vo svete. Cvičenie na Megaformeri zaujalo nielen bežných ľudí, ale aj svetové celebrity ako Sofiu Vergara, Kim Kardashian či Michele Obamovú. Cvičia na ňom aj svetové topmodelky, napr. Miranda kerr, Alessandra Ambrosio, či Izabel Goulart (známa svojím #bodybyiza). Obľúbila si ho aj Meghan Markle, vojvodkyňa zo Sussexu a Kate Hudson.

Spomedzi slovenských krások si Megaformer už vyskúšali napríklad modelka a bývalá misska, Kristína Krajčírová, Ivana Gáborík, známa vyznávačka zdravého životného štýlu Mirka Luberdová a mnohé ďalšie.

 

 

"Je to plnohodnotný workout, ktorý je efektívnejší ako cvičenie s činkami, ak sa človek zameriava na spevňovanie svalov, pretože ním posilňuje také partie, ktoré bežným cvičením precvičiť neviete," objasňuje Eva Cvopová, majiteľka prvého megaformer štúdia na Slovensku a v strednej Európe. Najmä jej brušné svaly sú perfektným dôkazom toho, že rozhodne vie, o čom hovorí, veď sama na Megaformeri cvičí už 7 rokov.

 

 

Medzi hlavné ciele, pre ktoré klienti vyhľadávajú megaformer, patria: redukcia telesnej hmotnosti, nárast svalovej hmoty, celkové spevnenie tela, zvýšenie flexibility, odstránenie svalových inbalancií, bolesti chrbtice, či kompenzačný tréning pre športovcov. Ak budete šikovní a rozhodnete sa rýchlo, tak po zaregistrovaní sa na stránke POWER CORE STUDIO, máte možnosť získať prvú hodinu zdarma.

"Chcem, aby čo najviac Slovákov zistilo, aký je Megaformer úžasný, aby sa cítili dobre nielen u nás v štúdiu, ale mali radosť aj z dosiahnutých výsledkov," prezrádza svoju víziu majiteľka.

www.powercore.sk

 

Autor: Miriam Veterníková Foto credit: archív POWER CORE STUDIO

 

 

 

 

 

Galéria

názov
názov
názov
názov
názov
názov