Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

Meghan mala vždy svoj osobitý štýl v obliekaní i líčení a nepoprela ho ani na svoj veľký svadobný deň! Jej rebélia, osobitosť a názor z nej priam srší práve vďaka makeupu, ktorý ju dokonale vystihuje. Jej svadobný beauty look je nadčasový a prežije dekády. Čo za jej dokonalým svadobým výzorom, okrem génov, stojí? Pozrite sa s nami!

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

Vlasy

Ak si chcete aj vy vyskúšať hair look, aký zvolila Meghan na svoju svadbu, potešíme vás. Trvá pár minút a nie je vôbec zložitý. Jednoducho si zčešte svoje vlasy do nízkeho ponytail (copu). Ztočte ho do rozcuchaného drdola a upevnite spinkami. Vyberte si pár prameňov z copu, okolo tváre a celý účes zafixujte lakom na vlasy. (Ospravedlňujeme sa, ale diamantovú tiaru, nekúpite len tak v obchode a budete sa musieť zaobísť bez nej :-).)

Makeup

Všetci milujeme jednoduchý štýl líčenia Meghan Markle. Obzvlášť ten, ktorý zvolila na svoju svadbu. Jediné, čo dokonale rozžiarovalo jej dokonalé črty tváre, bolo jemné smoky líčenie očí, ružový lesk na pery a pehy! Ak by ste si chceli vyskúšať podobný makeup, aký mala Meghan, stačí vám naozaj málo. Rozžiarovacia podkladová báza, hnedé alebo bronzové smoky líčenie očí, broskyňový alebo ružový cream blush na lícne kosti, prirodzene upravené obočie a ružový lesk na pery. 

 

Autor: redakcia Foto credit: Getty Images

Galéria

názov
názov
názov
názov
názov