Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties

Pre značku PONER predstavuje Filmový festival v Karlových Varoch každoročne veľký stres, pretože musíme pripraviť celú kolekciu modelov, ktoré následne prezentujú na rôznych akciách či červenom koberci celebrity a známe osobnosti. KVIFF je pre nás stelesnením večierkov, ako i o predvádzaní samých seba. Spolu si predstavíme niektoré z nich, ako aj tie NAJ modely od známych návrhárov...

KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties

Karlovy Vary International Film Festival 2017

Na samotných Varoch je poznať, že je za nimi naozaj veľmi veľa práce, pretože zorganizovať akciu takýchto rozmerov nie je vôbec jednoduché, za čo majú organizátori naše uznanie. Jednotlivých akcií, z ktorých KVIFF pozostáva, je skutočne niekoľko, pričom musia na seba pozvoľna nadväzovať, aby sa dodržal plánovaný koncept.

Keď sa obzrieme späť, tak bol pre nás určite zlomový minulý ročník, v ktorom sme na červený koberec obliekali Veroniku Kopřivovú a Jaromíra Jágra. Z dôvodu veľkého záujmu o naše modely sme už tento rok nevenovali toľko pozornosti PR. Na KVIFF sme totiž mali skutočne veľa našich klientov, ktorí nám na Karlových Varoch 2017 urobili perfektnú reklamu. Veľmi nás teší, že sme i tento rok mali tú česť obliecť krásnu Veroniku Kopřivovú. Konkrétne išlo o Moet párty, na ktorej ju sprevádzal jej brat. Išlo o jeden z najluxusnejších večierkov v Karlových Varoch, na ktorý sa chcel dostať každý a len málokto mal tú možnosť. Z tohto dôvodu sme hrdí, že sa jej zúčastnil aj Jakub. Ďalšou našou klientkou, ktorá sa predviedla v PONER style bola aj známa Nela Slováková.

Moet Party Look

Témou Moet párty bolo svetlo, preto sme pre Veroniku Kopřivovú zvolili šaty zlatej farby z flitrovanej látky pošitej brúsenými kameňmi značky Preciosa. I keď to na jednotlivých fotkách z Karlových Varov nie je dobre vidieť, ale látka, ktorú sme použili, bola dosť priehľadná. Práve preto sme outfit doplnili vysokými nohavičkami, čo celkovému zovňajšku, ako aj Veronike, dodalo na sexepíle.

Unicredit Party

S bratom Jakubom sme neboli na samotnom zahájení filmového festivalu v Karlových Varoch. Prišli sme až na druhý deň, aby sme sa zúčastnili párty Unicreditu, ktorá nás úplne nadchla, keďže bola veľmi honosná so skvelou organizáciou.

Každá párty sa napokon vždy končila vo Finlandia stane, kde bola vždy najlepšia zábava, ako aj príležitosť stretnúť niekoho známeho.

KVIFF 2017 BEST Dresses by JAKUB

Tento ročník som bol najviac nadšený z Daniely Peštovej, ktorá mala skutočne naozaj krásne outfity. Vždy bola zladená do najmenších detailov. Musím uznať, že vyzerala perfektne, za čo jej skladám pomyselný klobúk...

Ďalší TOP outfit, ako aj celkový look mala z môjho pohľadu Andrea Verešová, ktorá mala na večierku Moetu oblečené naozaj krásne šaty. Tie boli z dielne známej slovenskej návrhárky Janky Pištejovej.

 

Autor: NIKOL & JAKUB PONER - Foto: Archív PONER

 

Galéria

KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties
KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties
KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties
KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties
KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties
KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties
KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties
KVIFF 2017 Dresses & Looks & Parties