Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

JUVEDERM® VOLITE – NOVINKA, ktorá rozžiari Vašu osobnosť

Leto je všeobecne obľúbeným ročným obdobím. Prináša so sebou mnoho priaznivých účinkov pre náš organizmus, ale zároveň je náročným obdobím pre našu pleť. Mali by sme oveľa viac dbať o jej starostlivosť a to hlavne o hydratáciu. Na klinike zdravia a krásy Interklinik sme pre vás v oblasti estetickej dermatológie objavili úžasnú novinku JUVEDERM® VOLITE, ktorá je v rámci zlepšenia hydratácie a celkovej kvality pleti tým najlepším riešením.

JUVEDERM® VOLITE – NOVINKA, ktorá rozžiari Vašu osobnosť

JUVEDERM® VOLITE je inovatívny kožný preparát, ktorý zlepšuje kvalitu pokožky po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok je viditeľný behom prvých 14-tich dní po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyalurónovej. Účinok ošetrenia VOLITE tak vo svojom efekte spája mezoterapiu, biorevitalizáciu a dermálne výplne.

 

 

Pre koho je ošetrenie určené

Je určený pre každú dehydrovanú pokožku. Okrem hydratácie pokožky, zvyšuje jej elasticitu a zlepšuje kvalitu pokožky na tvári, krku, dekolte, a rukách.

 

Ako ošetrenie prebieha

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti a po injekčnej aplikácii sú len minimálne opuchy. Produkt sa aplikuje pomocou extrémne tenkej ihly novej generácie, ktorá zaručuje maximálne pohodlie a minimalizuje bolesť, opuchy a riziko vzniku hematómu.

 

JUVEDERM® VOLITE hĺbkovo hydratuje pokožku, zvyšuje hustotu kože, osviežuje a obnovuje štruktúru pleti. Výsledkom ošetrenia je tak zlepšenie textúry pokožky a jej pružnosť, hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, spevnenie a liftingový efekt.

 

JUVEDERM® VOLITE je produktom z novej generácie, ktorá vytvára prirodzený a dlhotrvajúci výsledok už po jednom ošetrení. Členovia profesionálneho tímu kliniky zdravia a krásy Interklinik radi privítajú aj vás!  Ak vás táto novinka zaujala, môžete sa objednať TU.

 

Autor: Redakcia  Foto: Archív Interklinik

Galéria

názov
názov
názov
názov