Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

DARČEK, KTORÝ BY CHCEL KAŽDÝ

Zdravie, pohoda a zábava v ZION SPA --- Nájsť harmóniu medzi telom a dušou, bolo podstatou bytia už v starovekom Ríme, či v antickom Grécku. Vedeli ste, že takéto oázy oddychu a relaxu nájdete aj na Slovensku? ZION SPA vás očarí kombináciou elegantného dizajnu s atmosférou pokoja a oddychu. Zároveň svojím bohatým výberom kvalitných spa terapií kladie dôraz na vaše individuálne požiadavky.

DARČEK, KTORÝ BY CHCEL KAŽDÝ

Už nemusíte čakať, kedy bude víkend, aby ste načerpali energiu uprostred prírody. Stačí navštíviť niektoré zo štyroch exkluzívnych centier ZION SPA na Slovensku: v Grand Hoteli Kempinski High Tatras, Grand Hoteli River Park, Sheraton Bratislava Hotel a Crowne Plaza Bratislava. Sú to dokonalé miesta pre znovuzrodenie vášho tela, očistu mysle a absolútne uvoľnenie. Každé má k dispozícii fitcentrum, kde môžete uvoľniť svoju vnútornú silu. Vybavené je tými najmodernejšími kardiovaskulárnymi a posilňovacími prístrojmi svetovej značky Techno Gym. Okrem toho ponúka ZION SPA individuálne tréningy na najvyššej úrovni, vytvorenie stravovacieho programu a cvičenia zamerané na redukciu, kondíciu, rehabilitáciu a prevenciu podľa vašich požiadaviek.

ZION SPA LUXURY a ZION SPA PREMIUM pre vás otvárajú nový rozmer starostlivosti o telo i ducha. Ak hľadáte vy, alebo niekto z vašich blízkych privátny ostrov pokoja uprostred oceánu povinností, tak je členstvo ideálnym, nielen vianočným darčekom. Darujete tak blízkej osobe božský pokoj a čas, počas ktorého bude rozmaznávaná tými najlepšími procedúrami.

Program ZION SPA LUXURY, ktorý nájdete v Grand Hoteli Kempinski High Tatras a Grand Hoteli River Park, ponúka luxusnú starostlivosť o telo aj dušu pre tú najnáročnejšiu klientelu. Spájajúc krásu so zdravím vytvorili originálne spa menu v kombinácii lokálnych a svetových liečebných tradícií s kvapkou žiadúceho luxusu. Zabudnite na realitu a stres, zatiaľ čo sa necháte rozmaznávať na mieste, kde každý moment  patrí len vám. Vďaka nemu môžete v obklopení elegantného dizajnu a s úžasným výhľadom, využívať krytý plavecký bazén, fitness a wellness centrá. Okrem toho na vás čaká množstvo zliav a iných benefitov, ako pozvánky na rôzne spoločenské akcie, uvítací balíček, zdarma úvodná hodina s fitness trénerom, spa procedúra podľa vlastného výberu, parkovanie zadarmo a vaše deti sa môžu hrať v detskom kútiku.

V Sheraton Bratislava Hotel a Crowne Plaza Bratislava je pre vás k dispozícii ZION SPA PREMIUM. Oba hotely sú v centre Bratislavy a ponúkajú kombináciu biznisu, relaxu a kultúrneho diania v hlavnom meste. S týmto programom si užijete wellness priestory a fitness centrum, zaparkujete zdarma v centre Bratislavy, čakať vás bude zdarma úvodná hodina s fitness trénerom, spa procedúra podľa vlastného výberu, či bezplatný test In-Body, dostanete zľavy na procedúry, kozmetické produkty a užijete si ešte množstvo ďalších benefitov. A to všetko v samom srdci Bratislavy.

Pri oboch programoch môžete členstvo využívať nielen vy, ale aj vaša polovička, či dokonca skupinky. Na výber máte z ročného, polročného a štvrťročného členstva. Vďaka ZION SPA nájde oázu pokoja každý. Nebudú v nej žiadne starosti, únava a budete mať pocit dokonalej a telesnej harmónie.

www.zionspa.sk

 

Autor: Miriam Veterníková, Foto: archív Zion Spa

Galéria

ZION SPA
ZION SPA
ZION SPA
ZION SPA
ZION SPA
ZION SPA
ZION SPA