Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Cvičenie na vode? Veď je leto! Prečo nie?

Leto je v plnom prúde a malo by to znamenať, že sme všetci TOP SHAPE, že? :-) Pre niektorých z nás áno a možno ani nie, to však neznamená, že by sme mali byť otrokmi v gyme, len aby sme si mohli povedať great workout! Nepatrím k nim ani ja. Pohyb milujem, ale nie v lete medzi štyrmi stenami.

Cvičenie na vode? Veď je leto! Prečo nie?

S prichádzajúcimi horúčavami a čoraz čistejšou oblohou som jednoducho začala pátrať. Ako Colombo. Vypátrala som množstvo spôsobov, ako spojiť pohyb s čerstvým vzduchom. A tým nemyslím beh v parku alebo drepovačky na ihrisku.

Pilates on SUP (Stand Up Paddle – áno, tá doska na vode).

Pre všetkých nadšencov pilatesu a prírody je to neuveriteľná skúsenosť a posun vpred po fyzickej či psychickej stránke. Čo viac si priať, ako svoje obľúbené cviky pilatesu cvičiť priamo na vode?! Nielenže sa zapájajú koordinačné schopnosti každého svalu vďaka udržaniu balansu na vode, ale spojíte aj príjemné s užitočným, a ak spadnete, tak rovno do osviežujúcej vody. Počasie je naozaj krásne, voda príjemná a tráva zelená. Pilates on SUP je cvičenie, ktoré pomôže spáliť kalórie (niežeby sme nejaké museli :-)) a vďaka ktorému zažijete dobrodružstvo na vode. Možno dokonca zažijete aj ten najlepší workout tejto sezóny.

Je čas zamakať. Ja som ho skúsila a neľutujem ani sekundu. :-)

 

Autor: Simona Stískalová - Foto: Archív Simona Stískalová

Galéria

Cvičenie na vode? Veď je leto! Prečo nie?
Cvičenie na vode? Veď je leto! Prečo nie?