Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Chill out summer in Chateau Mcely!

Kozmická energia lásky, harmónia a letná pohoda! Povaľovanie sa v parku so skvelou hudbou. Každodenný coctail hour s myšlienkou - ďakujem za ďalší krásny deň - s DJ Lumier. A nemôže chýbať ani nové letné a la carte menu šéfkuchára Honzy Šterby! To všetko na vás čaká v CHATEAU MCELY Spa hotel & Forest retreat, počas letných mesiacov.

Chill out summer in Chateau Mcely!

Leto bude plné zážitkov a pôžitkov. Všetko bude prúdiť na vlne kozmickej energie, lásky, harmónie a letnej pohody. Top program zažijete počas 4.-6. júla, kedy v Chateau Mcely prebehne CHAMPAGNE TIME - štýlová degustácia Champagne HANTON pri prírodnom kúpacom jazierku. 

Počas víkendu 27.-29. júla, návštevníkov čaká BODY, MIND & SPIRIT WEEKEND naplnený meditáciou, jógou, strečingom, behom v Svätojiřskom lese, prechádzkou 5 zmyslov vnímaním prírody a byliniek a kurzom miešania prírodnej kozmetiky. Nebudú chýbať ani obľúbené letné kiná pod šírim nebom. 

Čo tak si oddýchnuť na lehátku, vo vírivke alebo sa schladiť priamo v jazierku? K tomu pohár šampanského, music a bublinky. Počas víkendov, 14.-15. júla a 10.-12. augusta, je pripravený bohatý program pod názvom CHILL OUT WEEKENDS & DJ LUMIERE (rezident DJ Buddha bar Prague). Hra farieb, svetiel a nadpozemskej hudby bude v tóne s ranným strečingom, meditačným koncertom tibetských mís s Františkom Horváthom, meditáciou či jógou s Janou Kyriakou. 

Pohodlne sa uvelebte na piknikovej deke s pohárikom vína a domácim popcornom, pretože letná mcelská show práve začína!

 

Autor: Chateau Mcely & TSR redakcia Foto credit: archív Chateau Mcely

Galéria

názov
názov
názov
názov
názov
názov