Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Books… DVD… Music...

Jeseň je ako stvorená pre načerpanie inšpirácie a oddychu pri dobrej knihe, hudbe alebo filme. Prinášame vám prehľad toho najlepšieho zo sveta kníh, hudby a DVD. Jeseň prináša akciu, lásku, napätie, dobrodružstvo, ale i humor a zábavu.

Books… DVD… Music...

Jesenná knižná novinka

Som Idealista: O láske V knihe nájdete myšlienky pre každodennú inšpiráciu vo svete plnom zhonu, v spoločnosti plnej extrovertov s ostrými lakťami. Knižný titul uzrel svetlo sveta 19. septembra a poukazuje na najkrajšie citáty o láske, ľudskosti a duševnej nahote. Dozviete sa, že v dnešnej dobe predsa len existuje jedna vlastnosť, ktorá v tomto svete dokáže každého človeka odlíšiť. Ochota ukázať ľudskú zraniteľnosť.

Októbrová filmová novinka na BLU-RAY a DVD

Zakázané uvoľnenie: Miestami trpká komédia Jana Hřebejka rozpráva o tom, že únos nevesty nemusí byť vždy dobrý nápad. Režisér sa vrátil k žánru komédie v tandeme s jedným z najkomickejších a najunikátnejších českých autorov Petrom Kolečkom. Dej výbušnej konverzačnej a situačnej komédie Zakázané uvoľnenie, sa odohráva počas jedného večera v zapadnutej dedinskej krčme. Čo všetko sa môže stať a povedať, keď sa opije unesená nevesta spolu so svedkom jej ženícha a ostrieľanou barmankou sa dozviete vo filme.

Očakávaný zahraničný knižný titul

John Green: Turtles All the Way Down: Príbeh začína miliardárom a sľubom odmeny za hotovosť. Kniha rozpráva príbeh o celoživotnom priateľstve, intimite a neočakávaného znovuzjednotenia. Srdcom deja je mladá Aza Holmes, ktorá sa snaží prežiť každodennú existenciu v špirále vlastných myšlienok. Vo svojom dlho očakávanom návrate sa autor snaží zdieľať príbeh Azy s rozbitnou neochvejnou jasnosťou.

Hudobná októbrová novinka

Demi Lovato: Tell Me You Love Me: Demi Lovato vydala po dvoch rokoch nový album, ktorý nesie úchvatný názov Tell Me You Love Me. Demi sa nechala inšpirovať umelcami, ako Aretha Franklin, Christina Aguilera a Kehlani. Novinka, ktorá má soulovejší vibe, je dostupná v štandardnej verzii s 12 piesňami, ako aj vo verzii deluxe, ktorá obsahuje aj 3 tracky naviac. Vlajkový singel Sorry Not Sorry zaznamenal veľký úspech a na novinke nechýbajú ani piesne, ako Tell Me You Love Me a Sexy Dirty Love, ktoré boli zverejnené v predchádzajúcich týždňoch.

 

Autor: S&S – Foto: https://unsplash.com/@ agaputrantara