Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Ako zmeniť váš domov from summer to fall

Tak ako meníme šatník z letného na jesenný, tak ako meníme naše šperky z letných na jesenné, poďme sa pozrieť ako zmeniť vďaka pár trikom aj náš domov! Refreshnite look pomocou malých dekorácií a dosiahnete nový fresh vzhľad aj u vás doma!

Ako zmeniť váš domov from summer to fall

Stačí pár sviečok, deky v správnych odtieňoch, kožušinky... A správne ich nakombinovať! Privítajte svoj domov v jesennom období, či už sa rozhodnete pre zmenu v každej izbe alebo len využijete pár vhodných dekorácií. 

 

Je to už pár sezón, čo sme sa zamilovali do kožušiniek. Či už ako prehozy na stoličky, alebo ako koberčeky. Vytvoria pocit luxusu, sofistikovanosti a najmä tepla. Skvelý kúsok pre jesenné obdobie.

Ďalším skvelým spôsobom ako zmeniť domov z leta na jeseň, je vymeniť obliečky na vankúšoch. Vankúše dokážu divy, priniesť teplo do domova a naopak v teplejších mesiacoch, priniesť farby a sviežosť. 

Jeseň je ako stvorená pre vytvorenie si "cozy" spálne. Začnite zmenou paplónov, jemnejšie letné za teplejšie zimné. 

V spálni môžete pokračovať aj výmenou obliečok na palóny. Vyskúšajte niečo teplejšie ako letný satén.

Teplé deky na pohovke, posteli či zemi, vždy pridajú na útulnejšom bývaní a domove. Kašmírové, ovčie sú extra jemné a neskutočne zahrejú. 

Sviečky! Či už sa rozhodnete použiť ich na terase či záhrade alebo doma. Prinesú pocit pokoja, tepla a dobrej nálady.

 

 

Autor: Redakcia Foto credit: web

 

 

 

 

 

 

 

 

Galéria

názov
názov
názov
názov
názov
názov