Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Ako nestratiť lesk!

Akonáhle pocítime prvé slnečné lúče, každej žene príde na um veta: "Chcem rozžiarenú pokožku!" Nie je to tak jednoduché a rozžiarená pleť záleží od mnohých faktorov. Ak nechcete svoj "glow" stratiť alebo si ho naďalej chcete udržať, tak si prečítajte ako na to :-). Keep on reading!

Ako nestratiť lesk!

Pite dostatok vody

Pokiaľ nepijete dostatok vody počas dňa, nemôžete očakávať, že vaša pleť bude rozžiarená. Každý organizmus je iný, ale vo všeobecnosti platí pravidlo - 12 pohárov vody za deň. A vaša pleť bude prekypovať prirodzenou žiarou.

Majte dostatok spánku

Ak sa vyhýbate dostatočnému množstvu spánku, vaša pleť bude povädnutá. Vaša krv sa potrebuje okysličovať a práve vďaka dostatočnému spánku sa tento zázrak udeje. Zbavíte sa tmavých kruhov pod očami, popolavej pleti a nepríjemného vzhľadu.

Nestresujte

Stres je naozaj príčina skoro každého ochorenia. I straty rozžiarenej pleti. Vyskúšajte šport alebo inú formu aktívneho oddychu, kedy vypnete myseľ. Na tvár používajte chladné obklady, aby došlo k správnej cirkulácii. Môžete si tiež dopriať pár-minútovú masáž končekmi prstov. 

Hydratujte

Možno nie ste dehydrované zvnútra, to však neznamená, že vaša pleť nemôže byť. Používajte správne hydratačné krémy a séra v tom správnom množstve a čase. Hydratáciu si doprajte aspoň dvakrát denne.

 

Autor: redakcia Foto credit: @juliherzz

Galéria

názov