Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

AIRBNB FLAT STYLE

Airbnb posledné roky naozaj prekvitá. V tejto skvelej rental aplikácii, ktorá šetrí čas i peniaze, nájdete nielen skvelé ubytovanie kdekoľvek na svete, ale i byty, ktoré sú viac než inšpiratívne zariadené. Práve týmto heslom sa riadilo aj architektonické štúdio Edwards Moore, ktoré premenilo apartmán v Melbourne na Airbnb štýlový byt! A nie na hocijaký, ale na byt, kde sú hostia pozvaní, aby si mohli kúpiť nábytok, umenie či rôzne doplnky, pri svojom odchode.

AIRBNB FLAT STYLE

Melbournský apartmán sa nachádza na najnižšom poschodí z piatich. Architekti kompletne otvorili celý priestor, zbúrali všetky steny a prechody dverí. Priestor sa stal open space-om a ponúkol množstvo možností pre výber jedinečného nábytku. 

Apartmán ponúka na obdiv i množstvo dizajnérskych doplnkov a umenia. Tieto skvosty si môže ktorýkoľvek návštevník, pri svojom odchode, aj zakúpiť.

Štúdio Edwards Moore kompletne premenilo štandardný apartmán na štýlový byt. Jeho dominantou je kuchyňa, ktorá je celá v kove. Architekti sa nebáli kombinácií materiálov a rôznych štýlov. 

Oproti spálni, architekti zvolili umiestnenie kuchyne, ktorá bola vyrobená na mieru. Kov, kov a ešte raz kov. To je hlavná dominanta kuchyne a celého apartmánu.

Edwards Moore štúdio premenilo malý byt na luxusný priestor. Architekti potvrdili tak, že i z malého apartmánu sa dá vykúzliť kráľovstvo, pokiaľ sa správne nakombinujú materiály a doplnky, ktoré majú ďaleko od okázalosti.

 

Autor: S&S Foto credit: archív štúdia Edwards Moore

 

Galéria

názov
názov
názov
názov
názov