Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

7 Favorite Summer Products For Your Face

Must-have na leto! Aj tak by sa dalo nazvať týchto 7 produktov, ktoré v letných mesiacoch dodajú vašej pleti tak potrebnú starostlivosť a nevyhnutnú hydratáciu. Skontrolujte si svoje zásoby a ak vám niečo chýba, neváhajte už ani minútu!

7 Favorite Summer Products For Your Face

Face Oil

 

Prvý produkt, ktorý by nemal chýbať v poličke žiadnej ženy pochádza z dielne Colbert MD a funguje na báze olejov, ktoré momentálne zažívajú svoj BOOM! Na stránke výrobcu sa uvádza, že Illumino Face Oil viditeľne zlepšuje elasticitu, hydratáciu a pružnosť pokožky. Všetky tieto benefity sú presne to, čo v lete pod vplyvom silných lúčov letného slniečka naša pokožka stráca. Tomuto oleju podľahli aj také krásky ako Adriana Lima, Naomi Watts či Angelina Jolie.

 

Moisturizer

 

Hydratáciu, hydratáciu, hydratáciu! Presne toto slovo kričí každú sekundu vaša vysušená pleť. Doprajte jej starostlivosť, ktorú si zaslúži, v podobe Nutrify & Protect Day, ktorý vás zaručene nesklame.

 

Cleanser

 

Predtým, ako si nanesiete vyššie uvedený krém, nemali by ste zabudnúť na Balance – Purifying Cleanser, ktorý nielenže zabráni upchávaniu pórov a tvorbe akné, ale navyše zabezpečí, aby sa všetky potrebné látky hydratačného krému vstrebali.

 

Peeling / SCRUB

 

Ak si tvár v letných mesiacoch vystavujete slnku, vaša opálená pleť sa potrebuje zbaviť nánosov odumretých buniek. Vďaka Bodyblendz Coffee Scrubs dosiahnete aj potrebnú výživu a navyše odstránite nepekné znaky šúpajúcej sa pokožky v okolí úst, ktorá sa najčastejšie vysušuje a dochádza k jej odlupovaniu.

 

O tento beauty zázrak súťažíme na našom instagrame! ;-)

 

Makeup with SPF

 

Aj keď sa všeobecne tvrdí, že vám makeup cez leto upchá póry a spôsobí nevábne akné, mali by ste zvážiť možnosť, či si okrem krému s faktorom nezaobstaráte aj makeup s SPF. Ten zabráni, aby sa vám tvár opálila a navyše tým predídete pigmentovým škvrnám, ktorých sa neskôr zbavíte len veľmi ťažko. Giorgo nás nesklamal ani v tejto sfére a my vďaka jeho makeupu môžeme hrdo nastaviť tvár páliacemu slniečku. 

 

Ak vás naše tipy očarili, pozrite si OUR FAVE PRODUCTS!

 

Ďalšie dva must have si nájdete vo vašej e-mailovej schránke v zajtrajšom newsletteri. :-)

 

www.armanibeauty.com

www.colbertmd.sk

www.happystore.sk

 

Autor: Monika Vranková - Foto: Archív Monika Vranková, Armanibeauty, Colbert MD, Happystore

Galéria

7 Favorite Summer Products For Your Face
7 Favorite Summer Products For Your Face
7 Favorite Summer Products For Your Face
GIORGIO ARMANI MAESTRO CREAM COMPACT, SPF 25
Kávový Peeling BODYBLENDZ COFFEE SCRUB