Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

3 typy ľudí, ktorí by mali byť vo vašom živote v 30-tke!

Mať okolo seba naozaj skvelých ľudí častokrát predchádza doba plná skúšok a omylov v medziľudských vzťahoch.

3 typy ľudí, ktorí by mali byť vo vašom živote v 30-tke!

Každý sme iný a aj keď sa stretnete s človekom, ktorý nie je „right person“ pre vás, neznamená to, že nie je aj pre niekoho iného. Taktiež, ak cítite, že to nie je človek, priateľ, ktorého by ste chceli mať vo svojej blízkosti, keď máte dvadsať, neznamená to to, že nebude vašim priateľom, keď budete mať tridsať alebo štyridsať. Je to situácia a stav, ktorý sa nedá naplánovať, len zažiť. Avšak môžete pre to spraviť jednu vec, zamyslieť sa, kedy ste koho spoznali, v akom životnom, či časovom období vášho života a vedieť, kto pri vás stál za každých okolností a tvrdo sa usiloval o to, aby sa v tom vašom živote i udržal. Aj my sme sa zamysleli a prinášame vám 3 typy ľudí, ktorí budú absolútne kľúčoví pre vaše zdravie a šťastie, pre vaše poučenie a osobnostný rast.

A Non-Judgmental Bestie

Myslíme si, že presne tento typ človeka má pre každého mimoriadny význam. Práve preto, že my ľudia sme omylní a robíme v živote aj chyby a omyly, je potrebné mať pri sebe priateľa, ktorý vo vás vyvolá podporu a lásku, aj keď spravíte chybu. Niektorí ľudia vo vašich životoch prejavia skôr čierny alebo biely morálny úsudok o tom, čo vykonáte, ale snažte sa udržať vo svojom živote aspoň jedného človeka, ktorý vás súdiť nebude. Je to človek, priateľ, kamarát, ktorý vás vždy vypočuje a podporí a nikdy nesúdi.

A Brutally Honest Friend

Takáto osoba vo vašom živote, bude perfektne dopĺňať človeka, ktorý vás nesúdi. Bude vždy vedieť pravdu aj za cenu bolesti, alebo ak by ste ju naschvál nechceli počuť. Každý sa v živote musíme naučiť na vlastných chybách a na vlastných lekciách, ale práve človek, ktorý bude k vám úprimný v akomkoľvek štádiu vášho života, je naozajstnou výhrou pre vás.

A Career Mentor

Samozrejme, že je len malé percento ľudí, ktorí presne vedia od útleho detstva, akým smerom v pracovnom živote, by sa chceli uberať i v dospelosti. Málokto z nás má definovanú kariéru už v kolíske. Preto je viac než dôležité mať pri sebe človeka, ktorý je aspoň o desať rokov starší od vás. Človeka, ktorý si prešiel dlhou cestou, avšak podobnou, akou smerujete vy. Je to človek, priateľ, na ktorého sa obrátite, keď dostanete novú pracovnú ponuku, alebo sa sami rozhodnete zmeniť svoje pracovné smerovanie. Človek, na ktorého sa viete spoľahnúť, že vám dobre poradí v pracovnej sfére.

Autor: S&S Photo: Pinterest

Galéria

A Non-Judgmental Bestie
A Brutally Honest Friend
A Career Mentor